Reklama

Powstało nowe miejsce w centrum Katowic, w którym można tanio zjeść

Redakcja
W ścisłym centrum Katowic, przy ul. Mickiewicza 7, powstało miejsce z tanimi obiadami. Jest otwarte w godz. 11-17.

Bar “Gucio” mieści się na parterze Domu Handlowego “Ślązak”. Zajmuje duży lokal, w którym zmieściło się około 20 stolików. Jak w typowym bistro, również tutaj, dania są gotowe i podawane na bieżąco.

Można tu zjeść proste dania kuchni polskiej i śląskiej, w tym m.in. zestawy z kotletem schabowym, roladę z kluskami, karminadla, rybę z ziemniakami, ale też makaron z warzywami czy gulasz z serduszek.

Do tego tradycyjne dania garmażeryjne, jak bigos i gołąbki. Są też zupy (w ostatni piątek np. żurek, szczawiowa i krupnik), a także zestawy surówek, kapusta zasmażana i sałatka jarzynowa.

Ceny w barze “Gucio” są dość niske. Przykładowo zestaw schabowy, ziemniaki i surówki kosztuje 18 zł, a rolada z kluskami i surówkami – 22 zł.


Tagi:

Komentarze

 1. Polak 3 kwietnia, 2024 at 8:49 am - Reply

  Tego typu przybytki powinny powstawać poza strefą parkowania w Katowicach. Po doliczeniu opłaty parkingowej czy biletu komunikacji miejskiej, ceny robią się już mniej atrakcyjne.

 2. klm 31 marca, 2024 at 5:44 pm - Reply

  A kiedy SM zajmie się darmowym parkingiem na przystanku autobusowym przed barem/Żabką?

  • Parkingowy 31 marca, 2024 at 9:08 pm Reply

   Po doliczeniu opłaty parkingowej ceny w barze przestaną być “dość niskie”, więc po co tam jechać jeszcze użerać się z parkomatem?

Dodaj komentarz

*
*