Reklama

Sklepy odzieżowe powoli wracają do życia

Redakcja
Jeden z katowickich sklepów odzieżowego giganta znowu otwarty. Po długiej przerwie H&M postanowił wrócić do kilku miast w całej Polsce. Na liście ponownie otwartych sklepów H&M są też Katowice. To nie jedyny sklep odzieżowy, którzy wznowił działalność. Czynne są też m.in. outlet Calliope na ul. 3 Maja, czy ciucholandy na pl. Miarki  i ul. Kościuszki.

Po długiej przerwie otwarty został ponownie H&M an ul. Stawowej. Szwedzki gigant zadecydował, że sklepy, które nie znajdują się w galeriach handlowych, wrócą do pracy. Wszystkie placówki w Polsce były zamknięte od 14 marca. Na razie tych otwartych jest niewiele. Klienci mogą odwiedzić sklepy sieci H&M w czterech polskich miastach: Zakopanem, Wrocławiu, Sopocie oraz Katowicach.
W samych Katowicach są łącznie cztery sklepy zlokalizowane w Silesia City Center, Galerii Libero, CH 3 Stawy i przy ul. Stawowej 9. Jednak tylko ten ostatni może być na razie otwarty, bo zgodnie z obowiązującymi przepisami nie znajduje się w centrum handlowym. H&M przypomina o obowiązku zakrywania ust i nosa oraz korzystania z dostępnych w sklepie rękawiczek i żeli dezynfekujących.

Powoli otwierają się też inne sklepy, działające poza centrami handlowymi. Już ponad 120 sklepów uruchomiła marka odzieżowa CCC, w tym te w Siemianowicach Śląskich i Mikołowie.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*