Reklama

Obok Parku Kościuszki powstaną kolejne mieszkania

Ł. K.
Nowe mieszkania w Katowicach. Deweloper otrzymał pozwolenie na budowę 700 mieszkań. Na razie bierze się za budowę dwóch budynków w sąsiedztwie Parku Kościuszki.

Jeszcze nie dobiegła końca budowa pierwszego etapu, a deweloper już ogłasza kolejny. W połowie ubiegłego roku ruszyła budowa osiedla Ceglana Park. Siedmiokondygnacyjny budynek w kształcie litery „L” przy ul. Ceglanej jest już prawie gotowy. Jak informuje inwestor, firma Develia, wolne pozostały ostanie lokale. Wszystkich mieszkań w I etapie było 80. Deweloper nie zwalnia tempa i już zapowiada budowę kolejnych bloków. – Nowa odsłona inwestycji Ceglana Park cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, w związku z tym powiększyliśmy zakres II etapu osiedla. Planujemy realizację blisko 180 mieszkań, choć pierwotnie zakładaliśmy, że powstanie ich 87. Przedsprzedaż wystartowała w lipcu, a już 70 mieszkań znalazło swoich nabywców. Odnotowujemy czterokrotnie więcej zapytań w porównaniu do pierwszego etapu – mówi Mirosław Kujawski, członek zarządu Develii.

II etap będą tworzyły dwa 3-piętrowe budynki. W ofercie  znalazły się mieszkania od kawalerek do 4- pokojowych, w tym dwupiętrowe apartamenty z  tarasem o powierzchni 50 m kw. na ostatniej kondygnacji. Budowa rozpocznie się jeszcze w tym roku, a wszystko powinno być gotowe w III kwartale 2022 roku. Kolejne etapy inwestycji, które otrzymały już pozwolenie na budowę, będą uruchamiane sukcesywnie wraz z postępem sprzedaży. Łącznie inwestor otrzymał pod koniec września pozwolenie na budowę ponad 700 mieszkań.


Tagi:

Komentarze

  1. Ss 21 października, 2020 at 8:38 pm - Reply

    Bla bla wszystko prawie sprzedane kazdy deweloper pisze to samo a wieczorami widac ile tam mueszka ludzi he he cale bloki puste stoja propaganda musi byc

    • Grzegorz Żądło 21 października, 2020 at 9:36 pm Reply

      Tam jeszcze nikt nie mieszka, bo budynki dopiero się budują…

Dodaj komentarz

*
*