Reklama

Nowe mieszkania blisko centrum Katowic. Ruszyła budowa Silesia Widok

Ł. K.
Rozpoczęła się budowa mieszkań na os. Widok w Katowicach. Budynek będzie miał zielony taras na dachu, windę i podziemne garaże. Inwestycja pod nazwą Silesia Widok powinna być gotowa w ciągu roku.

Nowe mieszkania powstaną bardzo blisko centrum Katowic. Na os. Ducha, przy ul. Widok, stanie sporych rozmiarów budynek mieszkalny. Został on podzielony na dwie części. Jedna ma pięć kondygnacji, druga cztery. Aktualnie zakończyło się wygradzanie placu budowy i rozpoczynają się prace ziemne. Łącznie w budynku znajdzie się 50 mieszkań. Wszystkie będą oddane do użytku w stanie deweloperskim. Inwestor, spółka celowa utworzona przez wykonawcę – firmę Polbet S.A., już rozpoczął sprzedaż lokali. Będą one miały powierzchnię od 29 do 94 m kw. Lokale na parterze mają mieć ogrodzone ogródki. Pozostałe będą wyposażone w balkony lub loggie. Natomiast na dachu znajdą się tarasy, które mają być porośnięte trawnikami. Obydwie części obiektu mają być wyposażone w windy na 15 osób. Przyszli lokatorzy będą mieli możliwość kupienia miejsca parkingowego w podziemnym garażu, który znajdzie się bezpośrednio pod budynkiem. Będą też 3 naziemne garaże. Łącznie Silesia Widok będzie oferowała 65 miejsc parkingowych. Budowa ma potrwać nie dłużej niż rok. Zgodnie z planem, budynek powinien być gotowy w czerwcu 2019 roku.


Tagi:

Komentarze

  1. Artur 24 kwietnia, 2018 at 3:41 pm - Reply

    To się wam troszkę opóźnić mozeJestem mieszkańcem ul dobrej wniosek do sądu poszedł z ul Dobrej napewno wjazdu nie bedzie

Dodaj komentarz

*
*