Reklama

Jest nowa data otwarcia Galerii Libero

Redakcja
Otwarcie Galerii Libero było przesuwane już kilka razy. Teraz powoli zbliża się moment, w którym klienci po raz pierwszy zobaczą od środka nowe centrum handlowe w Katowicach. Cały czas trwają prace wykończeniowe, ale Libero ma ruszyć jeszcze w listopadzie.

Najpierw Galeria Libero miała zostać otwarta na wiosnę. Później mówiło się o końcówce lata. Pierwszym konkretnym terminem, który poznali najemcy, był 25 października. Kolejnym terminem był 8 listopada, ale już wiadomo, że w czwartek otwarcia nie będzie. Z naszych informacji wynika, że data otwarcia to teraz 15 listopada. Chociaż inwestor, firma Echo Investment, nie chce na razie zdradzić żadnych szczegółów. – Robimy wszystko, żeby zrobić to jak najszybciej – mówi Paweł Słupski, szef PR w Echo.

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, we wtorek mają się odbyć odbiory techniczne centrum. Dopiero po nich data otwarcia zostanie potwierdzona.

PRZECZYTAJ TEŻ: Otwarcie Galerii Libero 15 listopada. Do wygrania będzie samochód

Inwestor chwali się, że 98% powierzchni Libero jest już wynajęte. Będzie tu można skorzystać z usług i oferty m.in. kina Helios, kręgielni MkBowling, Media Markt, RTV Euro AGD, H&M, Reserved, Mohito, Sinsay, Cropp, House, Terranova, New Yorker, Guess, Medicine, Diverse, Carry, Orsay, Monnari, Triumph, Calzedonia, Vistula, Wólczanka, Lancerto, Lavard, Bytom, Lee Wrangler, Big Star, CCC, Eobuwie, Deichmann, Wojas, Ryłko, Sizeer, Douglas, Rossmann, Pandora, Apart, W.Kruk, YES, Martes Sport, 4F, Puma, Smyk, Świat Zabawek, Empik, Świat Książki, Pepco, Flying Tiger, iDream, Sony Centre, Samsung, X-Console, Pizza Hut, KFC, McDonalds, Starbucks, Grycan, Lodomania.


Tagi:

Komentarze

 1. Zdzisław 14 listopada, 2018 at 3:03 pm - Reply

  W galerii brak nowych propozycji firmowych , np. odzieżowych,to jest” powtórka z rozrywki”; nie ma tu tak dobrej firmy (w ogóle nie ma jej w Katowicach) jak Cap All ! Nihil novi .

 2. Damian 8 listopada, 2018 at 9:09 am - Reply

  Dlaczego nikt z dziennikarzy nie podjął się tematu organizacji ruchu przy galerii Libero? Pomimo przebudowy ul. Jankego z Kolejową nadal panuje chaos!

 3. Anonimowe źródło 7 listopada, 2018 at 10:35 pm - Reply

  W środku panuje chaos. Brakuje sufitów, elementów wykończeniowych. Brak części elewacji. Jest nacisk na otwarcie co przekłada się na niesolidne wykonania. Panuje panika.

 4. jan 7 listopada, 2018 at 10:11 am - Reply

  Jeżeli sanepid i strażak robi swoje odbiory przez ponad 1 miesiąc to do realnego terminu zgłoszenia trzeba doliczyć jeszcze ten magiczny miesiąc. tak więc grudzień WITA!

 5. Cezary 6 listopada, 2018 at 11:45 pm - Reply

  Sukcesem byłoby wymuszenie podania realnej i ostatecznej daty. Na otwarcie czekają również pracownicy sklepów, którym nikt za siedzenie w domu nie zapłaci…

Dodaj komentarz

*
*