Reklama

Otwarcie Galerii Libero 15 listopada. Do wygrania będzie samochód

Redakcja
Otwarcie Galerii Libero było kilka razy przekładane. Teraz jest już oficjalna data. Tak jak pisaliśmy kilka dni temju, Galeria Libero zostanie otwarta o godz. 12 czwartek 15 listopada. Z tej okazji na gości czekać będą liczne promocje oraz atrakcje, takie jak m.in.: warsztaty kulinarne, modowe metamorfozy, porady makijażystek i barbera, a dla najmłodszych – kreatywne warsztaty, zabawy i konkursy z nagrodami. Tego dnia wystartuje również loteria Libero z pulą nagród o wartości powyżej 200 tys. złotych, w której nagrodą główną jest SUV Hyundai Tucson.

Przywitamy się z mieszkańcami Katowic w wyjątkowy sposób. Na otwarciu Libero o podniebienia pierwszych gości w trakcie warsztatów i pokazów gotowania na żywo zadba Aneta Zabiegała, twórczyni manufaktury smaku Cook for You, a fotografka Iwona Kowalska pokaże, jak smartfonem i fotografią kulinarną zawojować Instagram. W części poświęconej rozrywce przygotowaliśmy m.in.: warsztaty DJ-skie, wspólny trening z instruktorami z Fabryki Formy i spotkanie z piłkarkami beniaminka Ekstraligi z katowickiego GKS-u – mówi Grzegorz Filipczyk, dyrektor Libero Katowice.
W czwartek Libero zaprosi też na spotkanie ze stylistką Agnieszką Krajewską z Pokokarde Studio. Wśród atrakcji otwarcia znalazło się także zaproszenie do świata urody i pielęgnacji: panowie będą mogli bezpłatnie zadbać o brodę u profesjonalnego barbera, a panie – skorzystać z porad makijażystek i manicurzystek.
Przed wejściem znajdzie się strefa z food truck’ami i coffee bike’ami, które serwować będą darmowe przekąski i kawę.
Równo z otwarciem Libero wystartuje także loteria, w której do wygrania będzie ponad 3 tys. nagród o łącznej wartości powyżej 200 tys. złotych. Każdy, kto między 15 listopada a 2 grudnia zrobi zakupy za co najmniej 50 złotych, otrzyma kartę do gry upoważniającą do wzięcia udziału w loterii. Od ręki do wygrania będzie: 1000 biletów do kina Helios, 1000 wejściówek do JumpCity, 740 kart podarunkowych o wartości 100 złotych każda i 500 toreb zakupowych Libero.
Losowanie nagród głównych – samochodu typu SUV Hyundai Tucson i trzech kart podarunkowych o wartości 2 tys. złotych każda – odbędzie się 2 grudnia, podczas Weekendu z Gwiazdami. Na przełomie listopada i grudnia w Libero odbędzie się impreza, w której wezmą udział m.in. Patrycja Kazadi, Jankes i Maja Sablewska, Tomasz Zimoch, Krzysztof Ignaczak i trener Qczaj. Z kolei na wspólne gotowanie i kulinarne rozmowy zaproszą: Daria Ładocha, Katarzyna Bosacka i zwyciężczyni programu Master Chef Junior, Julka Cymbaluk. Dodatkowo, od czwartku do soboty na gości czekać będą porady, pokazy i różne atrakcje.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*