Reklama

Dzień dobry Katowice. Nadal będzie sypać śnieg

Redakcja
Jest czwartek, 5 stycznia 2017 roku. IMGW ostrzega przed oblodzeniami na drogach oraz mocnym wiatrem. Ma on wiać z prędkością od 5 do 7 m/s. Mniej więcej do południa ma również padać śnieg. Temperatura w ciągu dnia będzie się wahała od -4 do -8 stopni Celsjusza, a spadnie jeszcze bardziej wieczorem. Nawet do – 12 stopni.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 13.15 rozpocznie się posiedzenie komisji polityki społecznej rady miasta (ul. Młyńska 4, s. 315).

W czwartek w portalu Katowice24.info:

Był protest, a w przyszłym tygodniu będą rozmowy. Co dalej ze Szpitalem Murcki? Dziś u nas rozmowa z Bogumiłem Sobulą, wiceprezydentem Katowic.

Po raz kolejny ulicami Katowic przejdzie Orszak Trzech Króli. Napiszemy o wszystkich szczegółach.

W środę pisaliśmy m. in. o tym, że:

Ceny za wodę i odprowadzanie ścieków mają pozostać bez zmian. Zmieni się za to opłata abonamentowa. Więcej TUTAJ.

Kwestie transportu w Katowicach nabierają coraz większego znaczenia. Rada miasta zamierza powołać nową komisję. Więcej TUTAJ.

Kolejni pseudokibice GKS-u Katowice podejrzani o udział w zorganizowanej grupie przestępczej i handel narkotykami. Więcej TUTAJ.

Radni twierdzą, że miasto nie jest przygotowane na reformę edukacji. Wiceprezydent ma inne zdanie. Więcej TUTAJ.

Protestujący zablokowali samochód prezesa. Mieszkańcy i pracownicy zebrali się przed szpitalem w Murckach, bo nie zgadzają się na jego połączenie z Górnośląskim Centrum Medycznym w Ochojcu. Więcej TUTAJ.

Zapraszamy do lektury. Miłego dnia.

Jeśli chcecie pokazać nam swoją dzielnicę albo osiedle o poranku, przyślijcie nam zdjęcie na adres [email protected]. Każdego dnia czekamy na zdjęcia do 7:40 rano.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*