Reklama

O nas

Katowice24.info to portal, który powstał na bazie bloga dziennikarskiego, tworzonego przez Grzegorza Żądło od lipca 2014 roku. Kiedy okazało się, że zapotrzebowanie na dobre, rzetelne i ciekawe treści cały czas rośnie, strona została rozbudowana i wzbogacona o nowe treści. W zupełnie nowej odsłonie portal wystartował na początku maja 2016 roku.

Katowice24.info to strona dla ludzi myślących. Takich, którzy poszukują w internecie wartościowych treści. Tekstów, w których padają odpowiedzi nie tylko na pytanie co, ale przede wszystkim dlaczego. Pogłębionych i nie zostawiających czytelnika z przekonaniem, że niewiele z lektury wyniósł. To też jednak miejsce na proste i użyteczne informacje o mieście i regionie, ale też „wieści lżejszej treści”.
Nikt tu czytelnikom nie sugeruje, że w coś “nie uwierzą” albo pytał czy „uwierzą”. Nie będzie „szoku” i „niedowierzania” oraz powtarzanego często w polskich portalach zdania „tego jeszcze nie było”. Szanując wasz czas i doceniając inteligencję, w tytułach informacji na Katowice24.info nie sugerujemy innej treści niż ta zawarta w tekście.
Stawiamy na tematy autorskie. Za to w tych poruszanych już przez innych, staramy się dociec istoty sprawy i pokazać bohatera, ciekawostkę lub problem z zupełnie innej strony.

Mieszkamy w Katowicach i sprawy tego miasta są dla nas bardzo istotne. Dlatego angażujemy się w akcje społeczne i inicjatywy, które zmieniają Katowice na lepsze. Podchodzimy do ludzi z pozytywnym nastawieniem i staramy się, żeby było to widoczne w naszych tekstach. Stąd m.in. cykl „Ludzie miasta”, w którym przedstawiamy historię szerzej nieznanych mieszkańców Katowic, mających wkład w pozytywne zmiany w mieście i jego dzielnicach.

Nie wszyscy muszą się z nami zgadzać, ale nie pozwolimy, żeby na naszej stronie przekraczane były zasady współżycia społecznego . Dlatego wszystkie komentarze najpierw czytamy, a dopiero potem zatwierdzamy. Usuwamy też wpisy łamiące nasze zasady ze strony portalu na Facebooku.
Mamy nadzieję, że ludzi, którzy cenią jakość w internecie, jest wielu. Miło nam będzie gościć was na naszej stronie.

Więcej informacji o ludziach tworzących portal Katowice24.info oraz dane kontaktowe można znaleźć w zakładce „Redakcja”.