Reklama

Dzień dobry Katowice. Dziś radni uchwalą budżet

Redakcja
Dziś jest środa, 14 grudnia. Jak informuje IMGW, temperatura będzie się dziś utrzymywać na poziomie 1 stopnia Celsjusza. Niebo będzie zachmurzone, możliwe słabe opady śniegu. Wiatr zachodni będzie wiał z prędkością 5 m/s. W nocy termometry pokażą -2 stopnie Celsjusza.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 11 w urzędzie miasta (ul. Młyńska 4) sesja rady miasta.

O godz. 16.30 w Domu Oświatowym Biblioteki Śląskiej (ul. Francuska 12) XXVII finał konkursu o nagrodę Towarzystwa Urbanistów Polskich oddział Katowice za prace dyplomowe i kursowe z zakresu urbanistyki, gospodarki przestrzennej i zrównoważonego rozwoju.

O godz. 17 w SP nr 67 (os. Kokociniec, ul. Zielona 5) kolejna edycja biegu „Katowice wieczorową porą”. Więcej informacji na stronie organizatora.

O godz. 18 sesja Rady Jednostki Pomocniczej nr 17 Giszowiec (MDK Szopienice-Giszowiec filia nr 2, ul. Pod Lipami 1)

O godz. 18 w Muzeum Śląskim promocja albumu „Sztuka kobiet – kobiety w sztuce. Artystki na Śląsku 1880-2000”

O godz. 18 w Muzeum Archidiecezjalnym (ul. Wita Stwosza 16) wernisaż Międzynarodowej Wystawy Plakatu: czasy upadku komunizmu.

O godz. 19 w budynku Starego Dworca improwizowany serial teatralny w wykonaniu Fabryki Kultury. Więcej informacji na stronie wydarzenia na Facebooku.

Dziś w portalu Katowice24.info:

Katowice muszą oddać marszałkowi budynek mieszkalny w centrum miasta. To koniec długoletniej batalii prawnej.

Dziś radni przyjmą budżet Katowic na 2017 rok. Ile miasto wyda, a ile zarobi? O tym przeczytacie w portalu Katowice24.info.

Wczoraj pisaliśmy o:

Skanska znalazła najemcę trzeciego biurowca w kompleksie Silesia Business Park. Na razie jednak nie zdradza, jaka to firma. Więcej na ten temat TUTAJ.

Boisko na Wełnowcu jest już prawie gotowe. O pracach, jakie na nim przeprowadzono, przeczytacie TUTAJ.

Na rynku zebrało się wczoraj kilkaset osób protestujących przeciwko reformom, które planuje wprowadzić rząd PiS. Zdjęcia z demonstracji obejrzycie TUTAJ.

Zapraszamy do lektury. Miłego dnia.

Jeśli chcecie pokazać nam swoją dzielnicę albo osiedle o poranku, przyślijcie nam zdjęcie na adres [email protected]. Każdego dnia czekamy na zdjęcia do 7:40 rano.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*