Reklama

Dzień dobry Katowice. Będzie pochmurno

Redakcja
Dziś jest wtorek 15 listopada. Jak podaje IMGW, w ciąg dnia niebo nad Katowicami będzie zachmurzone, ale nie powinno padać. Temperatura maksymalna wyniesie 1 stopień Celsjusza. Rano termometry pokażą nawet – 3 stopnie. Temperatura odczuwalna będzie jeszcze niższa (-7,4 stopnia). Wiatr będzie słaby z południa. Z kolei w nocy z wtorku na środę mogą wystąpić słabe opady deszczu ze śniegiem.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 13 rozpocznie się posiedzenie komisji rozwoju rady miasta (sala 315, ul. Młyńska 4).
O godz. 19 występ muzyczno-literacki Salon Madame Nielsen, Hotel Monopol. Szczegóły wydarzenia TUTAJ.
O godz. 19.30 koncert Video Games Live, NOSPR. Szczegóły TUTAJ.

We wtorek w portalu Katowice24.info:

Kim była ofiara mordercy z Parku Kościuszki i co mówią ludzie na pobliskim osiedlu? Wracamy do sprawy zabójstwa 62-letniej kobiety.

Barierki przy ścieżce rowerowej zostały zastąpione przez słupki. Wszystko po to, żeby rowerzyści mieli łatwiej. Czy mają?

Park Zadole czekają duże zmiany. O tym jakie przeczytacie dzisiaj na naszej stronie.

W poniedziałek pisaliśmy m.in. o tym, że:

Schody przy Międzynarodowym Centrum Kongresowym znów trzeba wymieniać. Betonowe prefabrykaty nie wytrzymują obciążenia. Więcej o tej sprawie TUTAJ.

Wreszcie skończą się problemy z hałasem wydostającym się z wentylatorów przy Spodku. Od kilku lat na uciążliwości skarżyli się mieszkańcy ul. Ordona. Kosztem 1,5 mln zł wentylatory mają zostać zabudowane. Szczegóły TUTAJ.

W Katowicach rozpoczął się przegląd twórczości Andrzeja Wajdy. Więcej TUTAJ.

Zapraszamy do lektury. Miłego dnia.

Jeśli chcecie pokazać nam swoją dzielnicę albo osiedle o poranku, przyślijcie nam zdjęcie na adres redakcj[email protected]. Każdego dnia czekamy na zdjęcia do 7:40 rano.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*