Reklama

Dzień dobry Katowice. Cały czas zimno

Szymon Kosek
Dziś jest wtorek, 13 grudnia. Jak podaje IMGW, w ciągu dnia temperatura będzie utrzymywać się ok. 0 stopni Celsjusza. Zachmurzenie umiarkowane, do tego wiatr wiejący z prędkością 5 m/s. W nocy temperatura spadnie o 3 stopnie, a zachmurzenie wzrośnie.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 13 posiedzenie komisji organizacyjnej rady miasta

O godz. 15 w Galerii Katowickiej wspólne tworzenie dekoracji świątecznej (Projekt Wyższy Poziom, poziom 2)

O godz. 17 w Muzeum Śląskim po wystawie Daniego Karawana oprowadzi historyk i krytyk sztuki Anda Rottenberg. Konieczne wcześniejsze zapisy pod numerem telefonu 32 213 08 70 .

O godz. 17.30 na katowickim Rynku protest „Strajk Obywatelski”

O godz 18 sesja Rady Jednostki Pomocniczej nr 20 Zarzecze (MDK Południe filia Zarzecze, ul. Stellera 4)

O godz. 18 sesja Rady Jednostki Pomocniczej nr 21 Kostuchna (Miejska Biblioteka Publiczna filia nr 27, ul. Szarych Szeregów 27)

Dziś w portalu Katowice24.info

W Katowicach mają powstać nowe połączenia drogowe. Niektóre to przedłużenia już istniejących, ale będą też zupełnie nowe ulice.

Profesjonalne boisko jest prawie gotowe. W jedej z północnych dzielnic Katowic zrealizowany został kolejny pomysł z budżetu obywatelskiego.

Wczoraj pisaliśmy:

To najdłuższa trasa tramwajowa na Górnym Śląsku. W Polsce dłuższe od niej są tylko dwie. O podróży tramwajem nr 1 przeczytacie TUTAJ.

Sądy coraz częściej skazują oskarżonych na prace społecznie użyteczne. Tymczasem w Katowicach zaczyna brakować miejsc, w których mogliby pracować. Więcej na ten temat TUTAJ.

Kibole jadący w niedzielę na mecz do Gliwic zdemolowali pociąg Kolei Śląskich. Przewoźnik nie ma jak zapobiegać takim incydentom. Stanowisko Kolei Śląskich w tej sprawie poznacie TUTAJ.

Zapraszamy do lektury. Miłego dnia.

Jeśli chcecie pokazać nam swoją dzielnicę albo osiedle o poranku, przyślijcie nam zdjęcie na adres [email protected]. Każdego dnia czekamy na zdjęcia do 7:40 rano.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*