Nowa aplikacja mobilna do zgłaszania usterek, sprawdzania wywozu odpadów i informująca o wydarzeniach w mieście. Miasto uruchomiło zaktualizowaną wersję wKato.app.
„Widzisz w swoim otoczeniu problem, który wymaga naprawy? Zgłoś to za pomocą serwisu Naprawmyto.pl” - zachęcało kilka lat temu miasto. Po ośmiu latach do historii przeszła platforma, która służyła mieszkańców do zgłaszania problemów w mieście. Dzięki temu nie tylko poprawiał się stan infrastruktury, znikały dzikie wysypiska i wraki samochodów. Mieszkańcy stali się bardziej aktywni i bardziej zaangażowani w życie miasta.
Teraz do tego samego ma służyć inne narzędzie. Zgłaszanie usterek ma być jedną z funkcjonalności w nowej wersji wKato.app. W aplikacji mobilnej możliwości NaprawmyTo.pl będą dostępne pod przyciskiem NaprawKato.

Oprócz tego w apce użytkownicy znajdą m.in. aktualności z życia miasta, harmonogram wywozu odpadów, kalendarz wydarzeń.
Aplikacja wysyła powiadomienia push, dzięki którym mieszkańcy będą na bieżąco informowani o kryzysowych sytuacjach, istotnych wydarzeniach na terenie miasta oraz innych priorytetowych zdarzeniach. W jednym miejscu zebrano także przydatne odnośniki, m.in. do serwisów związanych z transportem publicznym GZM.
Pierwsze dwa tygodnie funkcjonowania aplikacji będą okresem testów oraz zbierania opinii użytkowników. Aplikacja jest dostępna na iOS i Android od dzisiaj.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Program i aplikacja NaprawmyTo był łatwiejszy w obsłudze i nie wymagał podawania aż tylu danych osobowych.
W sklepie Play nie ma takiej apki. Ściema.
Program i aplikacja NaprawmyTo był łatwiejszy w obsłudze i nie wymagał podawania aż tylu danych osobowych.
W sklepie Play nie ma takiej apki. Ściema.