W piątek 26 czerwca o godz. 10 zostanie otwarte kąpielisko "Bugla". Z okazji rozpoczęcia sezonu Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował dodatkowe atrakcje.
W tym roku MOSiR nie miał szczęścia do pogody, otwierając kolejne wodne obiekty. Zarówno kiedy uruchamiane były wodne place zabaw, jak i kąpielisko "Rolna", pogoda była fatalna. Dziś będzie inaczej. Temperatura wzrośnie do 32 stopni Celsjusza, a odczuwalna będzie jeszcze wyższa, bo przez cały dzień niebo będzie bezchmurne.
Ceny biletów na Buglę
"Bugla" zostanie otwarta o godz. 10. Bilet wstępu kosztuje 24 zł, a ulgowy 12 zł. Posiadacze Katowickiej Karty Mieszkańca zapłacą połowę ceny. Dodatkowo, po godz. 15 można kupić bilet popołudniowy, który kosztuje 12 zł (z KKM - 6 zł).
Dodatkowo, emeryci, renciści i osoby niepełnosprawne płacą 12 zł (z KKM - 6 zł), a dzieci do lat 7. tylko złotówkę.
Z okazji otwarcia, w piątek na "Bugli" będą dodatkowe atrakcje, które rozpoczną się o godz. 14. W programie m.in. piana party, rodzinna strefa drewnianych gier, animacje rodzinne prowadzone przez animatorów, wizyta maskotki, bańki mydlane, zabawy drużynowe i sportowe (rurociągi, szczudełka, łowienie rybek, alkogogle, wielka piłka plażowa, przeciąganie liny, zabawy wodne), aqua aerobic, DJ i muzyka na żywo.
Bugla będzie otwarta w godz. 10-20.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze