Reklama

Weekend z modą w Galerii Katowickiej

Szymon Kosek
Pokazy mody, szkoła makijażu, castingi, konkursy i promocje – to wiosenna edycja Katowice Fashion Week. Wydarzenie potrwa cały weekend. Wśród gości specjalnych będzie Miss Polonia 2016 Izabella Krzan. Imprezę poprowadzi Olivier Janiak z żoną, modelką Karoliną Malinowską.

Podczas pokazów będzie można zobaczyć jakie kierunki obowiązują obecnie w modzie i dowiedzieć się, jak dopasować ubiór do swojej sylwetki i charakteru. W sobotę swoje kreacje zaprezentuje Maciej Zień, a w niedzielę duet Paprocki&Brzozowski. Pierwszego dnia będzie też możliwość rozmowy z projektantami i Miss Polski 2016 Izabellą Krzan w specjalnym kąciku gwiazd. Przez cały weekend trwać będą promocje w prawie 100 sklepach galerii. W niektórych zakupy będzie można zrobić nawet 70% taniej.

Chętni będą mogli skorzystać z porad stylistów. Osoby, które zdecydują się na wiosenną metamorfozę, pokażą się na specjalnej prezentacji. Ich zdjęcia trafią na Facebooka, gdzie głosy na najlepsze stylizacje, męską i damską, będą oddawać internauci. Zwycięzcy otrzymają nagrody – bony podarunkowe o wartości 500 złotych.

W niedzielę odbędzie się casting do Miss Polonia 2017. Jedną z jurorek będzie zeszłoroczna Miss Izabella Krzan. Swój udział w castingu można zgłaszać do 14 maja. Punkt zapisów będzie znajdował się na parterze galerii, w pobliżu sceny głównej. Finał w niedzielę o godz. 19.

Organizatorzy przygotowali też atrakcje dla dzieci. Będą konkursy i pokazy stylizacji dziecięcych. W sobotę odbędą się też castingi dla dzieci. Ich zwycięzcy wystąpią w niedzielę na pokazach mody dziecięcej.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*