Reklama

W czwartek otwarcie nowego Lidla przy ul. Gliwickkiej

Redakcja
W  najbliższy czwartek 12 lipca otwarty zostanie kolejny sklep sieci Lidl w Katowicach. Został wybudowany przy ul. Gliwickiej 20, na granicy śródmieścia i Załęża. Z okazji otwarcia sklep przygotował różne atrakcje i promocje.

To dwunasty sklep Lidla w Katowicach. Powstał w zaledwie kilka miesięcy i wyglądem różni się nieco od pozostałych. Przede wszystkim ścianą, która stanęła pomiędzy kamienicami przy Gliwickiej i stanowi „bramę” do nowego sklepu.

Z okazji otwarcia zorganizowane zostaną atrakcje dla dzieci, m.in. balonowe zoo, malowanie twarzy i kącik plastyczny. Dodatkowo osoby, które odwiedzą sklep w dniu otwarcia, będą mogły poczęstować się kawą.

Jak zapowiada sieć, od czwartku 12 do soboty 14 lipca wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi.

Nowy sklep sieci Lidl w Katowicach ma powierzchnię sali sprzedaży ponad 1045 m2. Do obsługi zatrudnionych zostało ok. 21 osób. Sklep będzie czynny od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7:00 do 21:00, w piątki i soboty od 7:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 8:00 do 19:00. Do dyspozycji klientów jest 100 miejsc parkingowych.

Lidl ma już w Polsce ponad 630 sklepów.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*