Reklama

W czwartek otwarcie Lidla w Bogucicach

Ł. K.
Będzie grill i darmowa kawa. Na otwarcie Lidl przygotuje też promocyjne ceny na wybrane produkty. W najbliższy czwartek otwiera się nowy sklep sieci w Bogucicach.

O tym, że przy skrzyżowaniu ulic Wrocławskiej i Bohaterów Monte Cassino powstaje Lidl pisaliśmy pod koniec ubiegłego roku. Teraz sklep jest już gotowy. Pracę znalazło tu 25 osób. Zostały ostatnie dni do jego otwarcia. W nowym budynku będzie się znajdowała sala sprzedaży o powierzchni 1400 m kw. Będzie tu można kupić m.in. świeże pieczywo z pieca, wyroby mięsne marek Lidla i produkty BIO. Przy budynku powstał parking na 140 samochodów. Wjazd do sklepu znajduje się od strony ul. Wrocławskiej.

Podczas otwarcia, które już w najbliższy czwartek, sieć przygotowała atrakcje. Każdy klient dostanie darmowa kawę i poczęstunek z grilla. Poza tym przygotowano promocje na wybrane produkty. Specjalne ceny będą obowiązywały od 25 maja do 3 czerwca. Otwarcie sklepu przy ul.  Wrocławskiej 56A odbędzie się 25 maja o godzinie 8. Lidl będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 8-21, a w niedzielę od 9 do 21.

Sklep w Bogucicach będzie już jedenastym tej sieci w Katowicach.


Tagi:

Komentarze

  1. Krzysztof 14 maja, 2019 at 6:20 pm - Reply

    Na dewastacje w mieście najlepsza jest chłosta zdaje egzamin w Singapurze to widać po czystości miasta a u nas jak zwykle wiocha

Dodaj komentarz

*
*