Reklama

Supersam dezynfekuje klientom ręce

Redakcja
Dom Handlowy Supersam przy wejściu do sklepu dezynfekuje klientom ręce. „Usługa” jest dostępna dla chętnych.

Od kliku dni przy wejściu do Supersamu stoją ubrane w maseczki osoby, które dezynfekują klientom dłonie. Tylko tym, którzy tego chcą. – Wiadomo jaka jest sytuacja. Uznaliśmy, że tym drobnym gestem choćby w małym stopniu możemy przyczynić się do ograniczenia rozprzestrzeniania się epidemii – mówi Paweł Słupski, PR manager w Globalworth, do którego należy DH Supersam.

Supersam, podobnie jak wszystkie inne centra handlowe, działa w bardzo ograniczonym zakresie. Największym czynnym sklepem jest w nim Aldi.


Tagi:

Komentarze

  1. Agata 20 marca, 2020 at 2:52 pm - Reply

    Babo idź się zdezynfekuj pod prysznicem to wszystkich bakterii się pozbedziesz zanim skomentujecie nie zapominajcie że są ludzie którzy są w pracy między ludźmi!!!

  2. zawiedziona 20 marca, 2020 at 11:05 am - Reply

    Wszystko fajnie ale to też jest wystawianie osób na kontakt z ewentualnie zarażonymi. Kto w ogóle to wymyślił? Myślę, że pomysłodawcy tego rozwiązania powinni wystawić się na pierwszy strzał. Co z tego, że dłonie będą zdezynfekowane, jak za chwile ta sama osoba wejdzie do sklepu, zrobi zakupy i dotknie w miedzy czasie mnóstwo rzeczy. Co z tego, że taka osoba zdezynfekuje ręce przy wejściu, a będzie np kaszleć na wszystko i wszystkich wokół?Nic tylko pogratulować…

Dodaj komentarz

*
*