Reklama

Radzimir Dębski, NOSPR i MIUOSH ponownie na jednej scenie. Będą też goście

Grzegorz Żądło
Tuż przed świętami wszyscy fani połączenia hip-hopu z orkiestrą symfoniczną będą mogli sprawić sobie prezent. 20 grudnia w sali NOSPR po raz trzeci wspólnie wystąpią Radzimir Dębski, raper MIUOSH, orkiestra NOSPR i goście. Sprzedaż biletów rozpocznie się w najbliższy piątek.

Połączenie na jednej scenie w Katowicach hip-hopu i muzyki symfonicznej to pomysł Krzysztofa Krota. Udało mu się namówić do współpracy Radzimira Dębskiego. Do swojego pomysłu przekonał też Joannę Wnuk-Nazarową, dyrektor NOSPR w Katowicach. Kiedy w mediach pojawiła się informacja o koncercie, bilety rozeszły się błyskawicznie. Organizatorzy postanowili więc zaprosić fanów na drugi występ, który odbył się dzień później.

Za nieco ponad miesiąc będzie trzecia okazja do posłuchania hip-hopu w NOSPR. 20 grudnia o godz. 20 znany już skład Dębski/NOSPR/MIUOSH/JOKA/Kasia Golomska wystąpi z gośćmi. Ci na razie utrzymywani są w tajemnicy. Wiadomo za to, że widzowie będą mogli posłuchać repertuaru z poprzednich koncertów. Płyta z nagraniem z marcowego występu już dawno zyskała status złotej.

Więcej szczegółów na temat nowych wykonawców ma być znanych w przyszłym tygodniu. Podobnie jak cena biletów. Ich sprzedaż rozpocznie się o godz. 10 w piątek 20 listopada. Tym razem, oprócz rezerwacji internetowej (na stronie NOSPR), będzie można przyjść do kasy NOSPR. Znajdzie się w niej 300 wejściówek z łącznej puli około 1,4 tys.

Grafika Facebook

O tym jak było podczas marcowych koncertów można przeczytać tutaj.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*