Reklama

Pierwszy Kaufland buduje się w Katowicach. Otwarcie wkrótce

Redakcja
Kolejna niemiecka sieć marketów otwiera swój sklep w Katowicach. To będzie pierwszy Kaufland w mieście. Za około miesiąc wszystko powinno być gotowe.

To już prawdopodobnie ostatnia z dużych sieci marketów, która nie była do tej pory obecna w Katowicach. Niemiecka firma zdecydowała się wybudować nowy sklep. Kaufland przygotowuje się do otwarcia. Budowa nowego marketu Kaufland w Katowicach przy ul. Brynowskiej rozpoczęła się w listopadzie 2019 roku Teraz prace na terenie po byłej cegielni w Brynowie dobiegają końca.
W ofercie znajdzie się kilkanaście tysięcy produktów, będzie stoisko piekarniczo-gastronomiczne z miejscami siedzącymi czy punkt odbierania i nadawania paczek DHL Parcel. Kolejnym elementem, który wyróżnia Kaufland na tle konkurencji, ma być butelkomat. Dzięki temu urządzeniu klienci mogą oddać butelki kaucjowane i w zamian za to otrzymać bon do wykorzystania w marketach Kaufland. W pierwszym katowickim sklepie sieci dostępne będą też kasy samoobsługowe. Poza w budynku przy ul. Brynowskiej znajdzie się też pasaż usługowo-handlowy, gdzie klienci skorzystają z oferty najemców. Przy sklepie Kaufland w Katowicach powstał parking na około 150 miejsc. Dojazd będzie możliwy z ulicy Brynowskiej. Otwarcie planowane jest za około miesiąc, pod koniec października.


Tagi:

Komentarze

 1. Halina 11 grudnia, 2020 at 9:39 am - Reply

  Znowu Niemcy robią pieniądz a ja pytam: a gdzie są polskie markety? Gdzie polscy handlowcy na wzór np. Lidla? Tylko na bazarkach z wysrubowami cenami? Gdzie te chłopy, gdzie?

 2. Marketing Biznesu 4 listopada, 2020 at 3:01 am - Reply

  Tego nam brakowało w mieście- kolejny “inwestor” niszczący lokalny biznes.

 3. Andrzej 23 października, 2020 at 9:06 am - Reply

  Po cichutko, pomalutku niemiecka ekspansja na wschód jest kontynuowana. W Niemczech mają testy i sprawną służbę zdrowia a my mamy Lidle, Kauflandy, Aldiki które drenują nasze kieszenie a zyski płyną do Niemiec.

 4. Marika 9 października, 2020 at 9:56 pm - Reply

  Zgadzam się. Zakupy w Biedronce to dla p i s o w c ó w. brudno, ciemno i ciasno, do tego te PSEUDO PROMOCJE, cenę poznajesz przy kasie a nie na wywieszce cenowej. Cena zależy od wielu czynników: ile szt. kupujesz, jaki asortyment, czy jesteś klubowiczem itd. itp. Na te promocje nabierają się niedouczeni albo Ci co się spieszą i nie mają czasu na analizy.
  Nie pomagają nawet milionowe kary nakładane przez UOKiK. Biedronce się opłaca

 5. Wasiarkowski 29 września, 2020 at 8:12 pm - Reply

  talbot mówi że dobrze że nie wybudowali tu kolejnego osiedla

 6. Hans 28 września, 2020 at 2:25 pm - Reply

  Gut, gut, super gut, alles super gut!!!

 7. Grucha 28 września, 2020 at 12:13 pm - Reply

  Wielkie wydarzenie, kolejna szpetna blaszana buda w mieście

 8. reh 28 września, 2020 at 11:53 am - Reply

  Kaufland to Lidl. Omijam szerokim łukiem. Ten sam niemiecki właściciel. Gdyby nie portugalska konkurencja to wprowadziłby takie ceny że nie wypłacilibyśmy się. U niemca zawsze drożej i nieuczciwie.

  • Mike 28 września, 2020 at 2:16 pm Reply

   Podaj przykłady? Bo z tego co ja widzę, to w rydzykowsko-amerykańskiej Żabce wspieranej przez pis jednak wyraźnie drożej. Dobrze, że jest LIDL, bo byśmy się nie wypłacili z interesów pis i rydzyka.

   • reh 28 września, 2020 at 2:52 pm Reply

    Porównywać dyskont z sklepem 24h to tylko liberałowie potrafią. A portugalska jest Biedronka, a nie Żabka.

    • Mike 28 września, 2020 at 8:24 pm Reply

     reh naucz się, że pisze się “ze sklepem”. Pod drugie zacytuj mi proszę, gdzie piszę, że Żabka jest portugalska albo daję to do zrozumienia. Dwa zdania i jeden błąd ortograficzny, a drugi merytoryczny. Trzeba się było uczyć w szkole, to byś teraz nie musiał się modlić, żeby pis dalej okradał resztę Polaków i rozdawał ich pieniądze na lewo i prawo podobnym Tobie.

     • reh 29 września, 2020 at 9:43 am Reply

      To za platformy nie okradali? Przez poniżanie i kłamstwo przegraliście. Zresztą nie ma kraju w którym nie zabierają żeby później część oddać. Tak działa większość systemów emerytalnych. Klapki na oczach i wiara w liberalizm platformy opuściły ostatniego głupca, a nazwy własne piszemy z duzej litery. Pod górkę miałeś do szkoły?

      • Mike 29 września, 2020 at 11:13 am Reply

       Spoko. Moja kasa już jest zagranicą. Ty to będziesz spłacał.

       • reh 29 września, 2020 at 11:52 am Reply

        A Ty nie będziesz? Gierka już spłaciliśmy, dziś spłacamy długi Tuska.

    • kukura 28 września, 2020 at 4:53 pm Reply

     Nie dziwię się, że pisowcom podoba się w Biedronce. Brudno, ciemno, ciasno i słaby asortyment.

Dodaj komentarz

*
*