Reklama

Miał kupić samochód, a wygrał. Wielki finał loterii Galerii Libero

Tomasz Pietras wygrał samochód w Galerii Libero.

Redakcja
Pan Tomasz właśnie rozglądał się za samochodem, ale już nie musi. W loterii organizowanej przez Galerię Libero wygrał Skodę Scala. Co ciekawe, kupon wypełniła za niego mama.

Kilkaset osób w napięciu oczekiwało w niedzielę godz. 18. Właśnie wtedy miała się zacząć ceremonia losowania głównej nagrody w letniej loterii Galerii Libero. Żeby wziąć w niej udział, trzeba było zrobić zakupy za minimum 50 zł, zachować paragon, odebrać kartę do gry, a potem dostarczyć ją w odpowiednie miejsce na terenie Libero. Kiedy prowadzący losowanie Krzysztof „Jankes” Jankowski wyczytał nazwisko pana Tomasza, ten aż sobie krzyknął. Na dojście do sceny miał 5 minut. Mimo konieczności przeciskania się przez tłum, dotarł na miejsce już po około 2 minutach. Jak się okazuje, kartę do gry na pana Tomasza wypełniła jego mama, kiedy kupowali z mężem garnitur. – Ja nigdy nie brałem udziału w tego typu loteriach, ale mama powiedziała, że warto spróbować. Pierwszy raz w życiu coś wygrałem i od razu z grubej rury – mówił szczęśliwy zwycięzca. Co ciekawe, właśnie był na etapie poszukiwania samochodu. – Chcę wziąć kredyt hipoteczny i musiałem sprzedać samochód, żeby mieć na wkład własny. Zastanawiałem się nad leasingiem konsumenckim, a tu mi się trafił samochód za darmo – cieszył się pan Tomasz.

Skoda scala, którą wygrał, kosztuje 79 tys. zł. Organizator loterii, czyli Galeria Libero, opłaca też podatek. Zwycięzcy pozostaje więc tylko ubezpieczenie i zarejestrowanie samochodu. – Kiedy szukałem samochodu, zastanawiałem się też nad tym modelem, chociaż w innym kolorze. Nie będę jednak narzekał – żartował pan Tomasz.

W sierpniu rozpoczyna się kolejna loteria Galerii Libero. Tym razem do wygrania będzie mieszkanie na osiedlu Murapol w Kostuchnie.


Tagi:

Komentarze

 1. m. 31 lipca, 2019 at 8:58 pm - Reply

  A to tak można? Wydawało mi się, że na kuponie ma być podpis własnoręczny, a nie „w czyimś imieniu”. O ile pamiętam, to na kuponie są oświadczenia, które trzeba zaakceptować i potwierdzić to podpisem. Własnoręcznym.
  W regulaminie jest napisane, że na losowaniu może gracza reprezentować pełnomocnik, ale pełnomocnictwo musi być notarialne. Natomiast regulamin nie mówi nic o tym, że można wrzucić kupon w czyimś imieniu.

 2. Inny 28 lipca, 2019 at 10:11 pm - Reply

  Nie zapomnimy kto wygrał hyundaia….

  • Piotr 29 lipca, 2019 at 7:12 am Reply

   A kto wygrał?

Dodaj komentarz

*
*