Do 29 września można wysyłać zdjęcia w konkursie „Przez Obiektyw do Natury”, który ogłosiło Śląskie ZOO. Do wygrania są bilety do zoo i drobne upominki.
Zasady konkursu są proste. Chodzi o sfotografowanie wybranego zwierzęcia lub grupy zwierząt w ciekawy sposób. Co ważne, na zdjęciu koniecznie musi być jeden z mieszkańców zoo w Chorzowie. Nie można przysyłać zdjęć, na których znajdują się wizerunki ludzi.
Jeden uczestnik może przysłać maksymalnie 3 fotografie. Ważne, żeby były w wysokiej rozdzielczości.
Do konkursu można zgłaszać zarówno fotografie wykonane obecnie, jak i te zrobione podczas wcześniejszych wizyt.
Nagrodami w konkursie będą bilety do Śląskiego Ogrodu Zoologicznego w Chorzowie, zestawy gadżetów ŚOZ oraz drobne upominki od zoo.
Ogłoszenie zwycięzców odbędzie się 4 października 2025 r. podczas obchodów Dnia Zwierząt.
Z regulaminem konkursu można zapoznać się TUTAJ.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze