Reklama

Śląskie ZOO ogłosiło konkurs fotograficzny. Chodzi o pokazanie zwierząt w ciekawy sposób

14/09/2025 08:00

Do 29 września można wysyłać zdjęcia w konkursie „Przez Obiektyw do Natury”, który ogłosiło Śląskie ZOO. Do wygrania są bilety do zoo i drobne upominki.

Zasady konkursu są proste. Chodzi o sfotografowanie wybranego zwierzęcia lub grupy zwierząt w ciekawy sposób. Co ważne, na zdjęciu koniecznie musi być jeden z mieszkańców zoo w Chorzowie. Nie można przysyłać zdjęć, na których znajdują się wizerunki ludzi.

Jeden uczestnik może przysłać maksymalnie 3 fotografie. Ważne, żeby były w wysokiej rozdzielczości. 

Do konkursu można zgłaszać zarówno fotografie wykonane obecnie, jak i te zrobione podczas wcześniejszych wizyt.

Nagrodami w konkursie będą bilety do Śląskiego Ogrodu Zoologicznego w Chorzowie, zestawy gadżetów ŚOZ oraz drobne upominki od zoo.

Reklama

Ogłoszenie zwycięzców odbędzie się 4 października 2025 r. podczas obchodów Dnia Zwierząt.

Z regulaminem konkursu można zapoznać się TUTAJ.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 14/09/2025 21:40
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo katowice24.info




Reklama
Najnowsze wiadomości