Reklama

Zderzenie tramwajów w centrum Katowic. Motorniczy zasłabł

Redakcja
Zderzenie tramwajów  w centrum Katowic. Na ul. 3 Maja, na wysokości Galerii Katowickiej tramwaj linii nr 7 najechał na tył tramwaju linii nr 19. Prowadzący ten pierwszy tramwaj motorniczy zasłabł.

Wszystko działo się o godz. 10:07. Obydwa pojazdy jechały w kierunku Rynku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że motorniczy tramwaju nr 7 zasłabł. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, przyczyną mógł być zawał.

Jak informuje Andrzej Zowada, rzecznik prasowy Tramwajów Śląskich, motorniczy i dwoje pasażerów zostali zabrani na badania do szpitala. Kolejnych dwoje pasażerów zostało opatrzonych na miejscu. Jeden pasażer najpierw opuścił tramwaj, ale potem zgłosił dolegliwości i miał się zgłosić do lekarza.

Przejazd ul. 3 Maja był zablokowany do godz. 13:10. Tramwaje jadące od strony ronda i Zawodzia kierowane były na pl. Miarki. Z kolei te jadące od Załęża zawracały na pl. Wolności.


Tagi:

Komentarze

 1. ... 24 stycznia, 2022 at 3:46 pm - Reply

  Ostatnia prosta, z nich obserwacji jest wysyp tego, padają młodzi ludzie na serce, zakrzepice, udary, to tak zwana naglica

  • kukura 24 stycznia, 2022 at 5:31 pm Reply

   Tak oszołomie. Na pewno. Nałóż czapeczkę z folii. Chroni przed naglicą.

 2. Motorniczy 24 stycznia, 2022 at 12:55 pm - Reply

  Zasłabł pewnie z głodowej pensji lub na wieść ile to zaoszczędził na Polskim Ładzie lub może po prostu dowiedział się ile to zarabiają radni.

  • P Śl 24 stycznia, 2022 at 6:13 pm Reply

   Karę z ZTMu dostał i aż zasłabł…

  • mik 24 stycznia, 2022 at 1:36 pm Reply

   A może #nagle22?

Dodaj komentarz

*
*