Reklama

Wielka zjeżdżalnia powstała w Galerii Libero. Otwarcie za kilka dni

Redakcja
Nowa atrakcja w Galerii Libero. Wysoka, srebrna zjeżdżalnia została w tym tygodniu zbudowana pomiędzy trzema kondygnacjami. Za kilka dni będzie można zjechać nią za darmo.

Jeszcze kilka dni do otwarcia, a nowa atrakcja w Galerii Libero już budzi zainteresowanie. Libero chwali się, że powstała największa i najdłuższa zjeżdżalnia w centrum handlowym w Polsce. Jej wysokość to ponad 11 metrów. Wejście do rury znajduje się na 2. piętrze – obok kina Helios, a wylot – na parterze, obok sklepu Reserved. Niektóre segmenty zbudowanej ze stali nierdzewnej zjeżdżalni są przezroczyste, tak żeby do środka wpadało światło.

Ze zjeżdżalni będą mogły samodzielnie korzystać dzieci od 7. roku życia, a młodsze muszą zjeżdżać z opiekunami. Nie ma z kolei ograniczeń wiekowych. Dorośli również mogą sami skorzystać z atrakcji, ponieważ limit wagi to 150 kg. Otwarcie zjeżdżalni w nadchodzącym tygodniu, 1 czerwca. Jak informuje Galeria Libero na swoim profilu Facebook, zjeżdżanie będzie bezpłatne. Atrakcja zostanie tu na stałe.

zdjęcia: Galeria Libero


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*