Reklama

Staranowali samochodem drzwi w Tesco i okradli kantor. Wszystko działo się dzisiaj w nocy [WIDEO]

Ł. K.
Wjechali samochodem do sklepu po to, żeby ukraść pieniądze z kantoru. Zamaskowani mężczyźni kradzionym samochodem staranowali drzwi sklepu Tesco i zdołali uciec. Teraz policja publikuje nagranie z monitoringu, na którym widać całą sytuację.

Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzn, którzy dzisiaj w nocy wjechali samochodem do sklepu. Ich celem był kantor w sklepie Tesco przy ul. Radockiego. Sprawcy staranowali drzwi do sklepu volkswagenem. Zdemolowali sklep i dostali się do środka kantoru. Na nagraniu widać jak wyciągają ze środka kasetkę lub sejf. Samochód porzucili tam, gdzie się zatrzymali. Zastawiając wejście do sklepu. Wszystko działo się tuż przed godz. 3 dzisiejszej nocy. Jak ustalili policjanci, sprawcy musieli uciec innym samochodem. Okazuje się, że volkswagen passat, którym staranowali wejście, był kradziony. Kilka dni temu zniknął z Sosnowca. Policja działała na miejscu kilka godzin. Aktualnie przeglądane są nagrania z monitoringu i trwają przesłuchania świadków.

Wszystkie osoby, które mają informacje o zdarzeniu lub mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzn, proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Katowicach pod nr tel. 32/200-25-55, 32/200-29-61 lub 112.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*