Reklama

Spore opóźnienia pociągów w Katowicach. Mogło dojść do potrącenia

Pociągi Kolei Śląskich ze sporymi opóźnieniami. Powodem było zgłoszenie o podejrzeniu potrącenia w Katowicach. Policja i inne służby nic nie znalazły.

Spore opóźnienia pociągów jadących przez Katowice. O godzinie 15.05 miało dojść do potrącenia. Maszynista pociągu nr 40673/2 relacji Częstochowa - Gliwice (wyjazd o 13.27, przyjazd - 15.43) zgłosił, że skład mógł uderzyć w pieszego. Miał on przebiegać przez tory w niedozwolonym miejscu w Szopienicach. Dokładnie na wysokości stawów Morawa i Hubertus, w rejonie ul. Sosnowieckiej. Policja i inne służby nie potwierdziły informacji o wypadku na torach. Nie znaleziono osoby, która miała zostać potrącona.

Pasażerowie pociągu nr 40673/2, który miał potrącić pieszego, przesiedli się do pociągu jadącego z Zawiercia do Gliwic (nr 40763). Kolejne połączenia relacji Sosnowiec Główny-Tychy Lodowisko i Zawiercie-Gliwice były opóźnione o 25-40 min. Ruch w miejscu, gdzie miało dojść do wypadku odbywał się po jednym torze do godziny 16.30. Pociągi jadące pomiędzy Katowicami a Sosnowcem i w przeciwnym kierunku były opóźnione o około 40 minut. Po przywróceniu ruchu może dochodzić jeszcze do opóźnień, ale powoli kursowanie pociągów ma wracać do normy.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo katowice24.info




Reklama
Najnowsze wiadomości