Reklama

Śmiertelny wypadek w Katowicach. Prowadząca osobówkę wjechała w ciężarówkę

Zdjęcie: KM PSP w Katowicach.

Redakcja
Tragiczny wypadek na drodze w Katowicach. Samochód osobowy zderzył się czołowo z ciężarówką. Jedna osoba zginęła na miejscu.

Dzisiaj chwilę po godzinie 13.00 doszło do tragicznego wypadku na drodze na granicy Katowic i Mysłowic. Na ul. Beskidzkiej  zderzyły się dwa pojazdy. Jadący od strony Wesołej w kierunku DK86 samochód osobowy uderzył w ciężarówkę. Kierująca pierwszym pojazdem kobieta zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się czołowo z samochodem ciężarowym. Kobieta w wieku 37 lat nie przeżyła tego zderzenia i zginęła na miejscu. Kierowca ciężarówki nie odniósł żadnych obrażeń. Nie wiadomo na razie, dlaczego kierująca zjechała ze swojego pasa. Droga nadal jest zablokowana w obu kierunkach. Na miejscu trwają czynności z udziałem prokuratora.

Niemal dokładnie rok temu na tej drodze również doszło do tragicznego wypadku z udziałem pojazdu ciężarowego. Więcej TUTAJ.


Tagi:

Komentarze

  1. MM 10 października, 2022 at 6:52 pm - Reply

    Bym się nie zdziwiła jakby się okazało, że jechała pisząc na telefonie. Jest to wręcz nagminne. Mam wrażenie, że coraz więcej osób tak robi. Nie ma dnia, żeby nie dało się zauważyć przynajmniej kilku kierowców wpatrzonych w telefon i piszących coś podczas jazdy.

Dodaj komentarz

*
*