Reklama

Potrącił rowerzystę i odjechał. Mężczyzna zmarł [WIDEO]

Redakcja
Policjanci z Tarnowskich Gór poszukują świadków wypadku, do którego doszło 2 czerwca 2020 roku na ul. Gliwickiej w Czekanowie. Kierowca samochodu dostawczego potrącił 66- latka, który po kilku miesiącach zmarł. Prokuratura wyraziła zgodę na publikację nagrania z wypadku.

Na nagraniu widać, jak kierowca białego samochodu dostawczego, jadąc drogą krajową numer 78 z Szałszy w kierunku Tarnowskich Gór, potrącił rowerzystę, który wpadł do rowu. Kierowca busa zatrzymał się, pobiegł na miejsce zdarzenia, z którego prawdopodobnie zabrał urwane lusterko. Zaraz potem odjechał i nie udzielił pomocy poszkodowanemu mieszkańcowi Świętoszowic. W październiku 2020 roku, po pobytach w szpitalach, 66-latek zmarł na skutek odniesionych obrażeń.

Policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu sprawcy wypadku. Poszukiwane są osoby, które widziały potrącenie lub  dysponują zapisem z kamery samochodowej albo mają informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia sprawcy zdarzenia i identyfikacji pojazdu.

Z policjantami prowadzącymi sprawę można skontaktować się osobiście lub telefonicznie. Komenda Powiatowa Policji w Tarnowskich Górach mieści się przy ul. Bytomskiej 6, Wydział Kryminalny, pokój 304, tel. 47 85 34 382. Telefon do dyżurnego jednostki 47 85 34 255 czynny całą dobę.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*