Reklama

Potrącił rowerzystę i odjechał. Mężczyzna zmarł [WIDEO]

Redakcja
Policjanci z Tarnowskich Gór poszukują świadków wypadku, do którego doszło 2 czerwca 2020 roku na ul. Gliwickiej w Czekanowie. Kierowca samochodu dostawczego potrącił 66- latka, który po kilku miesiącach zmarł. Prokuratura wyraziła zgodę na publikację nagrania z wypadku.

Na nagraniu widać, jak kierowca białego samochodu dostawczego, jadąc drogą krajową numer 78 z Szałszy w kierunku Tarnowskich Gór, potrącił rowerzystę, który wpadł do rowu. Kierowca busa zatrzymał się, pobiegł na miejsce zdarzenia, z którego prawdopodobnie zabrał urwane lusterko. Zaraz potem odjechał i nie udzielił pomocy poszkodowanemu mieszkańcowi Świętoszowic. W październiku 2020 roku, po pobytach w szpitalach, 66-latek zmarł na skutek odniesionych obrażeń.

Policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu sprawcy wypadku. Poszukiwane są osoby, które widziały potrącenie lub  dysponują zapisem z kamery samochodowej albo mają informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia sprawcy zdarzenia i identyfikacji pojazdu.

Z policjantami prowadzącymi sprawę można skontaktować się osobiście lub telefonicznie. Komenda Powiatowa Policji w Tarnowskich Górach mieści się przy ul. Bytomskiej 6, Wydział Kryminalny, pokój 304, tel. 47 85 34 382. Telefon do dyżurnego jednostki 47 85 34 255 czynny całą dobę.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Tagi:

Dodaj komentarz

*
*