Reklama

Policja znalazła samochód, którym uciekali sprawcy włamania do Tesco

Pierwszy samochód został porzucony w miejscu włamania. Drugi policjanci znaleźli po kilku godzinach.

Redakcja
Są nowe fakty w sprawie włamania do sklepu na os. Odrodzenia. Wiadomo jakim samochodem uciekali sprawcy. Policja znalazła pojazd na granicy Katowic i Sosnowca.

Trwają poszukiwania mężczyzn, którzy wjechali do sklepu Tesco samochodem i okradli kantor. Policja podała dzisiaj kolejne fakty w tej sprawie. Kilka godzin po kradzieży został odnaleziony drugi samochód sprawców. Pierwszy, volkswagen passat, został porzucony po staranowaniu wejścia do sklepu. Od razu wiadomo było, że mężczyźni musieli przesiąść się do kolejnego pojazdu.

PRZECZYTAJ TEŻ: Staranowali samochodem drzwi w Tesco i okradli kantor. Wszystko działo się dzisiaj w nocy [WIDEO]

Okazało się nim audi A6 combi, które zostało znalezione przez policję jeszcze w dniu włamania. Samochód został również porzucony i, tak samo jak volkswagen, był kradziony. Audi zniknęło na początku marca z Czeladzi. Spalony samochód funkcjonariusze znaleźli na granicy Katowic i Sosnowca, w okolicy ul. Sosnowieckiej. Na razie nie ma więcej informacji o poszukiwanych. Policja cały czas przesłuchuje świadków oraz analizuje nagrania z monitoringu miejskiego. Służby w dalszym ciągu proszą o kontakt osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości sprawców.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*