Reklama

Pół tygodnia muzyki w Parku Śląskim. Rusza Fest Festival

Fot. Zuzanna Sosnowska.

Redakcja
Jeden z nielicznych festiwali w tym roku rusza w Parku Śląskim. W Fest Festivalu mają wziąć udział wyłącznie zaszczepieni. Impreza potrwa do końca tygodnia i może przyciągnąć tłumy.

To będzie dopiero druga edycja Fest Festivalu w Parku Śląskim. Jednak można spodziewać się tłumów. O Fest Festivalu zrobiło się głośno na długo przed jego rozpoczęciem za sprawą polityki dotyczącej szczepień. W wydarzeniu mają wziąć udział jedynie osoby zaszczepione.

PRZECZYTAJ TEŻ: Fest Festival odpowiada na zarzuty o segregacji. „Mamy dobrowolność uczestnictwa w wydarzeniu”

Organizatorzy promują imprezę jako największy festiwal tego lata w Polsce. Impreza rusza w środę, 11 sierpnia. Już po godzinie 14.00 pojawią się na scenie pierwsi wykonawcy. Na dziewięciu scenach przez 4 dni wystąpią między innymi: Kygo, Alan Walker, Paul Kalkbrenner, James Bay, Mata, Aurora, Daria Zawiałow, Hania Rani, Kayah & Bregović, Krzysztof Zalewski, Mura Masa, Princess Nokia, Purple Disco Machine. Łącznie artystów będzie kilkudziesięciu. Zagrają zarówno gwiazdy pop, jak i wykonawcy reprezentujący światy alternatywy, rocka, hip-hopu czy muzyki elektronicznej. Na czterech scenach – Krąg Taneczny by Smolna, Astral Stage, Raban Stage by 175 BPM i Eden Stage – prezentujących różne gatunki elektroniki muzyka będzie brzmiała najdłużej. Niektóre występy mają się kończyć już rano, około godziny. 6.00.

Wszystkie przydatne informacje dla uczestników są dostępne TUTAJ. Nadal można kupić bilety na wydarzenie, klikając TUTAJ.


Tagi:

Komentarze

 1. Wojciech 14 sierpnia, 2021 at 5:22 am - Reply

  Jakim trzeba być ignorantem, żeby zgotować mirezkancom trwające cztery noce piekło?!

 2. Bolo 11 sierpnia, 2021 at 10:28 am - Reply

  Czy ktoś weźmie w obronę tych mieszkańców. Przed dwoma laty halas do rana. Park zrujnowany ,zniszczone trawniki, pełno szkła w trawie. Czy liczy się tylko interes parku, zresztą utrzymywanego z podatków mieszkańców województwa. Korzyść żadna. Niech zrobią sobie tą imprezkę w parku Skaryżewskim w Wawie

 3. Alojz 10 sierpnia, 2021 at 9:18 pm - Reply

  Po artystach widzę że to jest Fest ale nie festiwal tylko Fest Lipa.

  • Meloman 11 sierpnia, 2021 at 10:14 am Reply

   Kto powinien wystąpić aby Alojzy poczuł się ukontentowany?

   • Alojz 11 sierpnia, 2021 at 1:01 pm Reply

    Skoro jest to festiwal w Parku Śląskim, hojne dotowanym przez Urząd Miasta Chorzowa, powinno tam wystepować wiecej zespołów ściśle powiązanych ze Śląskiem. Mam na myśli godne reprezentowanie naszego województwa. Zapraszanie ludzi o jasnych konotacjach politycznych jak Krzysztof Zalewski (który w zawoalowany sposób ubliża ludziom o innych poglądach 5 * 3 * itd) nie jest godną reprezentacją dla tego miejsca. Festiwale jak najbardziej, ale nie dla samych festiwali. Promocja > Dobro mieszkańców > Festiwal > Dobra zabawa

    • roleks 11 sierpnia, 2021 at 4:31 pm Reply

     Bo oni są tak przepełnieni tolerancją i szacunkiem dla bliźniego, że 5 gwiazdek i 3 gwiazdki to najlepsze co mogą z siebie dać.

 4. A 10 sierpnia, 2021 at 6:37 pm - Reply

  Tylko wspolczuc mieszkanca !!!! Chorzowa i tysiaclecia !!!

Dodaj komentarz

*
*