Reklama

Na rolkach przez Katowice. Powraca Nightskating

Redakcja
Kilkanaście kilometrów pokonają uczestnicy rolkowego przejazdu w Katowicach. Powraca Nighskating, więc na ulicach w czwartkowy wieczór można spodziewać się tłumów.

Przez kilka dzielnic i centrum miasta przejadą dziesiątki ludzi na rolkach. W czwartek, 23 czerwca, po długiej przerwie powróci do Katowic Nightskating. Popularna impreza wielokrotnie przyciągała tłumy rolkarzy i tym razem może być podobnie. Start przejazdu o godz. 20.00 obok siedziby Bladeville przy ul. Granicznej 29. Tam uczestnicy mogą zostawić swoje samochody. Trasa liczy około 16 km i jest dość wymagająca. Uczestnicy będą mieli do pokonania kilka podjazdów, w tym dość stromy na ul. Katowickiej. Tym razem organizatorzy poprowadzili trasę ulicami: Graniczną, 1 Maja, Bohaterów Monte Casino, Leopolda, Katowicką, Misjonarzy Oblatów MN, Stęślickiego, Grundmanna, Goeppert-Mayer, Sądową, Słowackiego, Dworcową, Kościuszki, Zgrzebnioka, alejkami Katowickiego Parku Leśnego, Gawronów, Trzech Stawów, rolkostradą w Parku Trzy Stawy, Lotnisko, Pułaskiego i ponownie Graniczną. Zakończenie przejazdu w miejscu startu, około godziny 22.30.

Udział w imprezie jest bezpłatny i każdy może wziąć w niej udział, ale organizatorzy zastrzegają, że uczestnicy powinni sprawnie poruszać się na rolkach. Dzieci mają obowiązkowo być wyposażone w kaski i ochraniacze. Przejazdowi będzie towarzyszyć oprawa muzyczna, którą zapewni DJ DCB z klubu CEL.Szczegółowe informacje, w tym regulamin, można znaleźć TUTAJ.


Tagi:

Komentarze

 1. Jan 19 września, 2022 at 1:34 pm - Reply

  Będzie jeszcze organizowany taki przejazd?

 2. Rr 22 czerwca, 2022 at 8:27 pm - Reply

  Niech jedzą po parku a nie blokują drogi są ścieżki rolkowe to wara od dróg!!!!

  • kukura 23 czerwca, 2022 at 8:05 am Reply

   Weź pigułki, bo ci żyłka pęknie.

Dodaj komentarz

*
*