Reklama

Mieszkaniec Katowic ukradł kilkadziesiąt rowerów w kilka miesięcy

Redakcja
Policjanci z Katowic zatrzymali złodzieja rowerów. W ciągu kilku miesięcy katowiczanin miał ich ukraść kilkadziesiąt. Sprawa jest rozwojowa.

Złodziej rowerów zatrzymany w Katowicach. Mężczyzna miał działać na terenie całego miasta. Wchodził do klatek schodowych i piwnic, skąd wynosił jednoślady. Najpierw pokonywał zabezpieczenia, łamiąc skoble i przecinając linki zabezpieczające. Dlatego jest podejrzany o kradzieże z włamaniem. W ciągu zaledwie kilku miesięcy, od czerwca tego roku, ukradł w ten sposób aż 26 rowerów. Jednak policjanci typują go również jako sprawcę innych kradzieży. Sprawa jest rozwojowa. Na razie nie oszacowano wartości skradzionych rowerów, ale najprawdopodobniej straty wyniosą łącznie kilkadziesiąt tysięcy złotych. Mieszkaniec Katowic w wieku 26 lat trafił do policyjnego aresztu. Przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. W przeszłości był już zatrzymywany za rozbój, kradzieże z włamaniem i paserstwo.


Tagi:

Komentarze

  1. kamil 26 listopada, 2020 at 10:42 pm - Reply

    Witam czy mozna się z Państwem jakoś skontaktować drogą mailową? Jeśli tak to proszę o odpowiedź bo mam pytanie w sprawie artykułu o złapaniu złodzieja z katowic, który kradł rowery, pozdrawiam!

Dodaj komentarz

*
*