Reklama

Kradzieże ubrań i kosmetyków. Policja poszukuje osób ze zdjęć

Redakcja
Z galerii handlowych znikają kosmetyki i ubrania. Policjanci z Katowic publikują zdjęcia podejrzewanych o kradzież i proszą o pomoc.

Policja w Katowicach opublikowała kolejne zdjęcia przedstawiające podejrzewanych o kradzieże. Sprawcy są poszukiwani od kilku miesięcy. Dzisiaj policjanci postanowili poprosić o pomoc w ich namierzeniu.
Do pierwszej kradzieży już kilka miesięcy temu w Galerii Katowickiej. 29 lipca z jednego ze sklepu zniknęły ubrania. Podejrzewana kobieta po wejściu do sklepu ukradła ubrania o wartości ponad 700 złotych. Jej wizerunek zarejestrował sklepowy monitoring. Świadkowie lub inne osoby, które mogą pomóc w namierzeniu widocznej na zdjęciach kobiety, proszone są o kontakt z policjantami z VI komisariatu pod numerem telefonu 47 85 138 50, 47 85 138 84 lub pod adresem e-mail: [email protected]

Kolejnej kradzieży miał się dopuścić w drogerii widoczny na zdjęciach mężczyzna. 26 września 2020 roku z drogerii w centrum handlowym 3 Stawy miał wynieść kosmetyki do brody, perfumy, kosmetyki do twarzy o łącznej wartości ponad 700 złotych. Sprawę prowadzą policjanci z IV komisariatu w Katowicach. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu tożsamości, są proszone są o kontakt pod numerem telefonu47 85 137 50, 47 85 137 51 lub pod adresem e-mail:[email protected].


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*