Reklama

Koncert Dżemu, występy orkiestr i przelot samolotów wojskowych. Na Stadionie Śląskim odbędą się dzisiaj obchody Święta Niepodległości

Redakcja
Impreza na Stadionie Śląskim rozpocznie się o godz. 11 i potrwa do wieczora. Będą występy muzyczne, pokazy sprzętu wojskowego i wspólne śpiewanie.

Na teren imprezy będzie można wejść od godz. 10:30 *bramy 3, 4, 5). Od 11:00 rozpoczną się występy orkiestr górniczych, Wojska Polskiego oraz Śląskiej Policji. W samo południe nastąpi uroczyste odśpiewanie hymnu Polski. Będzie też występ zespołu „Mały Śląsk” oraz przelot samolotów wojskowych i pokaz lotniczej ORLEN Grupy Akrobacyjnej „Żelazny”.

Od godziny 14:00 na scenie pojawią się zespoły: Formax, Płonka Kwartet oraz Alergen. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Dżem, którego koncert rozpocznie się o godz. 17.

Wśród atrakcje towarzyszących będą m.in. strefa wirtualnej rzeczywistości, strzelnica laserowa, dmuchańce dla najmłodszych i foodtrucki.

Wstęp oraz wszystkie atrakcje będą bezpłatne!

PROGRAM WYDARZENIA:

10:30-18:30 – prezentacja uzbrojenia, wyposażenia i umiejętności żołnierzy Wojska Polskiego oraz funkcjonariuszy służb mundurowych województwa śląskiego

11:00 – występ orkiestr górniczych

12:00 – uroczyste odśpiewanie hymnu

12:15 – przelot samolotów wojskowych oraz pokaz lotniczej Grupy Akrobacyjnej „Żelazny”

12:30 – koncert orkiestry Wojska Polskiego oraz orkiestry Śląskiej Policji

13:00 – występ artystyczny Zespołu Pieśni i Tańca „Mały Śląsk”

KONCERTY:

14:00 – Formax

14:45 – Płonka Kwartet

15:50 – Zespół Alergen

17:00 – Dżem


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*