Reklama

Do Parku Zadole powracają koncerty. Będą też warsztaty wokalne

Źródło: https://www.facebook.com/TezniaKato.

Redakcja
Koncerty wracają do Parku Zadole. Podczas siedmiu spotkań publiczność posłucha występów pianistów. Dodatkowo w tym roku będzie można pośpiewać z wokalistami.

Po rocznej przerwie wraca cykl koncertów w Parku Zadole. Co tydzień, prawie do końca wakacji (11 lipca-22 sierpnia), będzie tam można posłuchać fortepianowych recitali. W wybrane niedziele, od 11 lipca do 8 sierpnia, zaraz po nich odbędą się warsztaty wokalne „Oddychanie przez Śpiewanie”. To okazja do zaśpiewania znanych utworów razem z artystami.
W ramach Piano-Tężnia Festiwalu wystąpią: Anna Górecka, Piotr Sałajczyk, Beata Bilińska, Szczepan Kończal, Andrzej Wierciński, Michał Dziewior, Mateusz Tomica, Paweł Tomaszewski. Natomiast podczas warsztatów na scenie pojawią się: Grzegorz Poloczek, Katarzyna Piowczyk i Bartos, Maria Gorajska & Krzysztof Gorajski; Grzegorz Płonka, Michał Nit i zespół wokalny; Chór „Modus Vivendi”; Natalia Skorupka & Krzysztof Głuch Junior.

Wstęp na koncerty jest darmowy. Każdy koncert rozpocznie się o godz. 17.00. Pełny program Piano Tężnia Festiwal jest dostępny TUTAJ.


Tagi:

Komentarze

  1. Oki 11 lipca, 2021 at 9:40 am - Reply

    Niech krupa tam przeniesie te swoje imprezy tauron i off !!!!

Dodaj komentarz

*
*