Reklama

Dzień dobry Katowice. Zapowiada się koncertowy piątek

Łukasz Kądziołka
Jest piątek, 9 grudnia 2016 roku. Według IMGW, nadal będzie dość mocno wiało. W ciągu dnia prędkość wiatru ma wynosić od 3 do 5 m/s. Z kolei temperatura będzie wyższa niż w poprzednich dniach. Rano około zera, a wieczorem nawet do 5 stopni Celsjusza. Po południu, mniej więcej od godziny 13, zapowiadane są słabe opady deszczu.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 10 w  sali kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego rozpocznie się konferencja prasowa podsumowująca audyt nieczynnych tras kolejowych do projektu Velo Silesia ( ul. Dąbrowskiego 23).

O godz. 18 w Spodku koncert bożonarodzeniowy zespołu pieśni i tańca „Śląsk”. Bilety od 50 zł. Więcej TUTAJ.

O godz. 20 w kinoteatrze Rialto koncert Krzysztof Głuch Oscillate. Bilety w cenie 25 zł. Więcej TUTAJ.

O godz. 20 w Mega Club koncert zespołu Łąki Łan. Bilety w cenie 40 zł. Więcej TUTAJ.

W piątek w portalu Katowice24.info:

Są kolejne pomysły rozwiązania problemu na ścieżce rowerowej na al. Korfantego.

Dowiemy się czy w Katowicach powstaną trasy rowerowe w miejscach, gdzie kiedyś jeździły pociągi.

W czwartek pisaliśmy m. in. o tym, że:

Duży festiwal straci dużo pieniędzy. Najprawdopodobniej Tauron nie będzie już sponsorem festiwalu Nowa Muzyka. Jeśli tak się stanie, to organizatorzy będą musieli szukać nowego sponsora strategicznego. Więcej TUTAJ.

Mieszkania mają spory metraż, ale większość z nich jest do remontu. Miasto wystawiło łącznie 11 mieszkań na licytację czynszu. O tym, co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w licytacji piszemy TUTAJ.

Na spotkaniu mieszkańcy powiedzieli o swoich problemach i obawach. Między innymi pojawił się temat stadionu miejskiego. Relacja ze spotkania prezydenta Marcina Krupy z mieszkańcami os. Witosa TUTAJ.

Zapraszamy do lektury. Miłego dnia.

Jeśli chcecie pokazać nam swoją dzielnicę albo osiedle o poranku, przyślijcie nam zdjęcie na adres redakcj[email protected]. Każdego dnia czekamy na zdjęcia do 7:40 rano.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*