Reklama

Dzień dobry Katowice. Może znów padać śnieg

Łukasz Kądziołka

Jest wtorek, 6 grudnia 2016 roku. Zgodnie z prognozą IMGW, przez cąły dzień ma być mroźnie i wietrznie. Rano temperatura wyniesie ok. – 5 stopni Celsjusza, wieczorem będzie nieco cieplej, do -2. Wiatr z zachodu będzie wiał z prędkością ok. 3 m/s. Niebo będzie zachmurzone, a w okolicach godziny 13 możliwe są opady śniegu.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 13 rozpocznie się posiedzenie komisji rozwoju miasta (ul. Młyńska 4, s.315).

O godz. 12 w MDK Zawodzie ( ul. Marcinkowskiego 13) mikołajkowy spektakl teatralny i inne niespodzianki. Wstęp 5 zł. Więcej informacji TUTAJ.

O godz. 17 odbędą się spotkania ze św. Mikołajem w:

MDK Szopienice-Giszowiec (pl. Pod Lipami 1). Wstęp 15 zł. Więcej informacji TUTAJ.
MDK w Kostuchnie (ul. Boya-Żeleńskiego 83). Wstęp 5 zł. Więcej informacji TUTAJ.

We wtorek w portalu Katowice24.info:

Ciężarówki nie dają spać mieszkańcom jeden z północnych dzielnic Katowic. Jest reakcja UM i szansa na poprawę.

Krzysztof Rutkowski zapowiada, że włączy się w poszukiwania Dariusza Nożownika, który jest podejrzany o zamordowanie 19-letniego Dominika Koszowskiego

W poniedziałek pisaliśmy m. in. o tym że:

Ciemno i niebezpiecznie. To nie jedyna ulica w Załężu, na której nie brakuje podejrzanego towarzystwa. Możliwe, że będzie lepiej, kiedy teren zmieni właściciela. Więcej TUTAJ.

Ile dni pozostało do rozpoczęcia Mistrzostw Europy w siatkówce? Prezydent Marcin Krupa oraz dawni i obecni reprezentanci Polski uruchomili zegar na Rynku. Więcej TUTAJ.

Żaden z nich nie jest profesjonalistą i żaden nie odpuszcza. Po raz pierwszy w tym miejscu zmierzyli się bokserzy. Galerię z amatorskiej gali w Królestwie mozna zobaczyć TUTAJ.

Drzwi w 19-wiecznej kamienicy wyglądają jak nowe. Zostały wyremontowane przez fachowca z KZGM. Więcej TUTAJ.

 


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*