Reklama

Dzień dobry Katowice

Redakcja
Jest środa, 7 grudnia 2016 roku. Według IMGW, nie powinno padać. Przez cały dzień temperatura będzie wynosiła od – 1 do -2 stopni Celsjusza. Ta odczuwalna będzie niższa. Nawet do – 6 stopni. Niebo ma być zachmurzone, ale możliwe są niewielkie przejaśnienia. Rano wiatr będzie słabszy. Nieco mocniej ma powiać wieczorem.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 13 rozpocznie się posiedzenie komisji infrastruktury i środowiska rady miasta (ul. Młyńska 4, s. 315).
O godz. 17 rozpocznie się sesja RJP nr 11 Wełnowiec-Józefowiec (ul. Kotlarza 10a).
O godz. 17 odbędzie się spotkanie prezydenta Marcina Krupy z mieszkańcami os. Witosa (Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 przy ul. Witosa 23).

O godz. 16 w MDK Zawodzie (ul Marcinkowskiego 13) warsztaty dla dzieci pod nazwą „Origami dla dziecięcych rączek”. Wstęp 2 zł.

O godz. 17 w Muzeum Historii Katowic (ul. ks. J. Szafranka 9) wernisaż wystawy „Katowice – muzyczna metropolia”. Wydarzenie jest połączone z projekcją filmu i koncertem. Wstęp wolny. Więcej TUTAJ.

O godz. 18 w KATO (ul. Mariacka 13) dyskusja „Dizajn w Kato”. Wstęp wolny. Więcej TUTAJ.

O godz. 18 w kinoteatrze Rialto (ul. św. Jana 24) projekcja  filmu pt. „THX GOD” oraz spotkanie z jego bohaterami i autorami. Wstęp 10 zł. Więcej TUTAJ.

O godz. 18.30 w klubie studenckim Arkada (ul. Bogucicka 14a) wieczór autorski Jacka Pikuły. Wstęp 5 zł + 10 plastikowych nakrętek. Więcej TUTAJ.

O godz. 20 w NOSPR koncert z cyklu Before Tauron. Wystąpi Lubomyr Melnyk. Bilety od 40 do 90 zł. Więcej TUTAJ.

W środę w portalu Katowice24.info:

Ciężarówki nie dają spać mieszkańcom jeden z północnych dzielnic Katowic. Jest reakcja UM i szansa na poprawę.

Napiszemy o tym jak  wynająć od miasta mieszkanie na licytacji czynszu.

We wtorek pisaliśmy m. in. o tym, że:

Był Krzysztof Rutkowski i matka zamordowanego Dominika Koszowskiego. Teraz sprawa jego zabójcy ma zostać rozwiązana. Były detektyw zapowiedział szybkie schwytanie poszukiwanego Dariusza Nożownika. Więcej TUTAJ.

Od 3 lat nie było tu samca. Do chorzowskiego ZOO przyjechał młody lew. Teraz musi go zaakceptować reszta stada. Bolka można zobaczyć TUTAJ.

Prezydent uruchomił na Rynku kolejne ozdoby. Zaświeciły się choinki i sztuczna Rawa. Rynek w świątecznej odsłonie można zobaczyć TUTAJ.

Zapraszamy do lektury. Miłego dnia.

Jeśli chcecie pokazać nam swoją dzielnicę albo osiedle o poranku, przyślijcie nam zdjęcie na adres redakcj[email protected]. Każdego dnia czekamy na zdjęcia do 7:40 rano.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*