Reklama

Dzień dobry Katowice. To będzie ładny dzień

Redakcja
Jest wtorek, 22 listopada. Jak podaje IMGW, temperatura może dziś sięgnąć nawet 15 stopni Celsjusza. W nocy spadek do 4 stopni, pojawi się też mgła. W dzień wiatr będzie wiał z prędkością 5 m/s.

Dzieje się w Katowicach

O godz. 13 posiedzenie komisji organizacyjnej rady miasta

O godz. 15 rozpocznie się konferencja prasowa ministra energii Krzysztofa Tchórzewskiego na temat zaakceptowania przez Komisję Europejską pomocy dla górnictwa.

O godz. 18 w kinoteatrze Rialto „Uszy duszy” – spotkanie z prof. Tadeuszem Sławkiem (festiwal Ars Cameralis). Wstęp wolny

O godz. 18.30 spotkanie klubu filmowego Ambasada, projekcja filmu „Czerwone trzewiki”. Wstęp 10 i 8 złotych (kino Kosmos)

We wtorek w portalu Katowice24.info

Konflikt miasta ze Skanska o płyty na ul. 3 maja. Nadal nie wiadomo kto ma zapłacić za naprawę tych uszkodzonych.

W zaroślach w Załężu zbierało się podejrzane towarzystwo. Mieszkańcy czuli się zaniepokojeni. Po naszej interwencji właściciel działki zapowiedział zrobienie porządku.

Wczoraj pisaliśmy m.in. o tym że:

W Zawodziu i Piotrowicach-Ochojcu wybrani zostali radni jednostek pomocniczych. Listę zwycięskich kandydatów znajdziecie TUTAJ.

Wycinka drzew przy ulicy Skłodowskiej zaskoczyła mieszkańców. A to nie jedyne drzewa, które zostaną usunięte. Więcej na ten temat TUTAJ.

Chętnych na swoje zdjęcia znajduje w USA, ale w Katowicach pokazuje je na ulicy. Gdzie znaleźć zdjęcia Tomasza Margola, dowiecie się TUTAJ.

Zapraszamy do lektury. Miłego dnia.

Jeśli chcecie pokazać nam swoją dzielnicę albo osiedle o poranku, przyślijcie nam zdjęcie na adres redakcj[email protected]. Każdego dnia czekamy na zdjęcia do 7:40 rano.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*