Reklama

Dzień dobry Katowice

Redakcja
Jest czwartek, 10 listopada 2016 roku. Jak zapowiada IMGW, rano w Katowicach temperatura będzie nadal poniżej zera. Dopiero około południa termometry pokażą 2 stopnie Celsjusza i taka temperatura utrzyma się aż do wieczora. Około godziny 16 możliwe są przelotne opady deszczu. Niebo będzie zachmurzone, a wiatr słaby.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 13.30 posiedzenie komisji polityki społecznej rady miasta (ul. Młyńska 4, s. 315)

O godz. 12 targ produktów regionalnych – Sztandy na w starym dworcu

O godz. 11 rozpocznie się międzynarodowy jarmark produktów regionalnych i tradycyjnych na Rynku

W czwartek w portalu Katowice24.info:

Ciąg dalszy sprawy morderstwa kobiety, której ciało zostało znalezione w środę w Parku Kościuszki. Napiszemy o nowych ustaleniach w tej sprawie.

Zapowiedź uroczystości z okazji Narodowego Święta Niepodległości, które odbędą się w Katowicach.

W środę napisaliśmy m. in. o tym, że:

W Parku Kościuszki znaleziono ciało 60-letniej kobiety. Miała poderżnięte gardło. Prawdopodobnie została zamordowana. Więcej informacji TUTAJ.

Na stacjach kolejowych nie ma miejsca dla niepełnosprawnych. Problem dotyczy południowych dzielnic Katowic. O tym, co na to kolej przeczytacie TUTAJ.

Fotoradar został zamontowany pod koniec października. Od tamtej pory nie wpływają zgłoszenia. Jednak na statystyki trzeba będzie jeszcze poczekać. Na temat zakrętu mistrzów piszemy TUTAJ.

Fiński dostawca prądu zaczyna ofensywę na Śląsku. Chce konkurować z Tauronem. Jedną z propozycji Fortum są darmowe godziny. Szczegóły opisujemy TUTAJ.

Zapraszamy do lektury. Miłego dnia.

Jeśli chcecie pokazać nam swoją dzielnicę albo osiedle o poranku, przyślijcie nam zdjęcie na adres [email protected]. Każdego dnia czekamy na zdjęcia do 7:40 rano.


Tagi:

Komentarze

  1. Axi 10 listopada, 2016 at 8:09 am - Reply

    Czy w prognozie pogody możecie też ująć info o zanieczyszczeniu powietrza?

    • Grzegorz Żądło 10 listopada, 2016 at 9:25 am Reply

      Sprawdzimy jakie są możliwości. Jeśli będziemy w stanie dotrzeć do takich informacji przed 8 rano, będziemy je umieszczać w zapowiedzi dnia.

Dodaj komentarz

*
*