Reklama

Długi korek na DK86. Trwają prace obok węzła w Giszowcu

Redakcja
Utrudnienia na DK86 w Katowicach. Dzisiaj rano rozpoczęły sie prace obok węzła w Giszowcu. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość.

Wczoraj po południu Miejski Zarząd Ulic i Mostów poinformował o planowanych utrudnieniach na ul. Pszczyńskiej. Dzisiaj na DK86 zaczęły się prace, które mają potrwać do jutra. Jak dowiedzieliśmy się od MZUiM, stan nawierzchni na skrzyżowaniu obok węzła Giszowiec wymagał pilnego remontu. Naprawa nawierzchni jest prowadzona dokładnie na skrzyżowaniu ul. Pszczyńskiej z ul. Górniczego Stanu. Remont prawego pasa na jezdni w kierunku Tychów, przed sygnalizacją świetlną, rozpoczął się w godzinach porannych i potrwa do godz. 14.00. Dlatego kierowcy jadący od strony węzła Murckowska stoją w długim, około 3-kilometrowym.

Jutro kierowcy również muszą uzbroić się w cierpliwość. Będzie korek, ale w przeciwnym kierunku. W godz. 8.00-14.00 zaplanowano prace na jezdni w kierunku autostrady A4, czyli z Tychów do Katowic. 17 lutego za skrzyżowaniem z ul. Górniczego Stanu na prawym pasie będzie prowadzona naprawa nawierzchni. Utrudnienia będą się kończyły na wysokości przystanku autobusowego.


Tagi:

Komentarze

  1. Sk 16 lutego, 2023 at 2:03 pm - Reply

    polskie myślenie oby i jak najbardziej zaszkodzić ludzia!!

  2. DK86 16 lutego, 2023 at 11:43 am - Reply

    Wiadomo, że to najlepsze godziny do prowadzenia prac na tego typu drodze. Inaczej się nie da przecież.

Dodaj komentarz

*
*