Reklama

Darmowe imprezy podczas Tauron Nowa Muzyka i zakończenie festiwalu na Muchowcu

Źródło: www.facebook.com/NowaMuzyka

Redakcja
Zbliża się Tauron Nowa Muzyka. Festiwal ponownie zakończy się Fajrantem na Muchowcu. Jednak w ciągu 4 dni będzie też trochę dodatkowych imprez.

Już w czwartek rusza 19. edycja festiwalu Tauron Nowa Muzyka. Koncert otwarcia odbędzie się tym razem nie w NOSPR, tylko w sali koncertowej Miasta Ogrodów. Podczas prawie wyprzedanego wydarzenia wystąpi Robert Henke, który zaprezentuje swój audiowizualny projekt CBM 8032 AV. Nadal można wybrać się w podróż do abstrakcyjnego świata grafik i dźwięków komputerów Commodore. Bilety w cenie 117 zł można kupić TUTAJ.

Jednak jeszcze przed rozpoczęciem koncertu będzie można na pl. Sejmu Śląskiego poczuć festiwalowy klimat. W podcieniach siedziby Miasta Ogrodów zagrają polscy didżeje – Olivia, Kovvalsky oraz Chino. Wydarzenie startuje już o godzinie 16.00. Nie zabraknie także oferty gastronomicznej. Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich, a udział w nim będzie darmowy.

Kolejna okazja do posłuchania muzyki w plenerze będzie w sobotę w dwóch klubach festiwalowych – Sztauwajerach i Jazbarze. W pierwszym lokalu od godz. 14.00 zagrają krajowi specjaliści od house’u i techno, czyli Ricardo & Mr. Lex. O tej samej godzinie w Jazbarze swoje sety rozpoczną Matjazz oraz ToTenTon. Tutaj muzyka w klimatach funku, soulu, jazzu i downtempo. W jednym i drugim przypadku wstęp wolny.

Tauron Nowa Muzyka zakończy się również w Jazbarze. Zamykające 4-dniowy festiwal wydarzenie odbędzie się w najbliższą niedzielę, 23 czerwca. Od godz. 14.00 zagrają: Sound w/ Friends, Ricardo, Mr. Lex i Glasse. Gwiazdą wieczoru (o godz. 21.00) będzie Michael Mayer, szef kultowej wytwórni Kompakt Records. Wstęp wolny z opaską festiwalową, a pozostali – 20 zł. Więcej TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*