Reklama

Na imprezę wejdą tylko zaszczepieni. Organizatorzy Fest Festivalu podali szczegóły

Festiwal w Parku Śląskim tylko dla zaszczepionych. Organizator Fest Festivalu potwierdził, że na teren imprezy wejdą tylko osoby posiadające dowód zaszczepienia. Ozdrowieńcy i osoby z negatywnym testem nie wezmą udział w wydarzeniu.

Fala krytyki, ale również wiele głosów poparcia, pojawiły się po ogłoszeniu Fest Festivalu. Organizatorzy na początku czerwca poinformowali, że na teren festiwalu wejdą tylko osoby zaszczepione. Ta informacja była szeroko komentowana i obiegła media w całej Polsce. Teraz agencja Follow The Step, organizator Fest Festivalu podała szczegóły. Jak napisała na Facebooku, nadal nie otrzymała od od rządu potwierdzenia, że w wydarzeniu będą mogły uczestniczyć osoby posiadające certyfikat ozdrowieńców i negatywnego wyniku testu. Dlatego na razie taką możliwość będą miały wyłącznie osoby zaszczepione przeciw Covid-19.

Żeby uczestniczyć w imprezie, która odbędzie się w dniach 11-14 sierpnia w Parku Śląskim, trzeba będzie przy wejściu na teren przedstawić jeden z czterech dokumentów potwierdzających zaszczepienie. Może to być pisemne oświadczenie uczestnika, którego wzór jest dostępny TUTAJ. Pozostałe opcje to certyfikat szczepienia w aplikacji mObywatel, dokument z portalu gov.pl lub unijny certyfikat.

Reklama
"Jako organizator mamy prawny obowiązek wpuścić na teren imprezy masowej wyłącznie osoby, które przedstawią powyższy dokument. Zdajemy sobie sprawę, że powyższe rozwiązanie nie dla wszystkich jest zadowalające, ale zaznaczamy, że są to wytyczne twardo nałożone na nas przez rząd" - piszą organizatorzy.

Fest Festival odbędzie się w dniach od 11 do 14 sierpnia. W Parku Śląskim wystąpią m.in. Paul Kalkbrenner, Robin Schulz, Alan Walker, Kygo, Fisher, Kungs też Purple Disco Machine. Ceny biletów zaczynają się od 229 złotych. Więcej TUTAJ.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Piotr - niezalogowany 2021-07-07 07:56:37

    Oczywiście masz rację jak zwykle... ;)) Jest tak potworna konkurencja i "ścisk" na rynku producentów szczepionek, że należy ich reklamować... ;)) Zapomniałeś jak kilka tygodni temu, ludzie stali od nocy w gigantycznych kolejkach, aby ich zaszczepili czymkolwiek... Jek wiesz w niektórych miejscach do dzisiaj stoją. Nie daj Boże, śmiertelnej mutacji jesienią... To nie jest szampon y pifko, bystrzaku...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Sebastian - niezalogowany 2021-07-07 07:50:38

    Co tam mogą wiedzieć lekarze, naukowcy, którzy poświęcili dziesiątki lat na zglebienie tajników wiedzy... lepiej jak Pani informatyk (USA) lub Pani psychiatra (Polska) coś powie to wtedy będą wierzyli.. Albo jakieś nieuki je...e co to matematyki nie znają i liczą co im do tych głów przyjdzie.. Jeszcze czekam na wpis, że test na Covid nie działa bo tak powiedział jego twórca (który umarł pół roku przed pojawieniem się Covid). Nie mam sił na tych wszystkich debili negujących wszystko i tych co to włączyli myślenie. Nie powinienem ale powiem - a niech was wszystkich pozamiata z planszy.... jeszcze jak czytam laseczkę, która pisz eo eksperymencie.. hahahaha eksperyment.. nieuki i tyle..

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    hehe - niezalogowany 2021-07-06 23:28:30

    Widzę mamy w sekcji komentarzy przedstawiciela firmy Pfizer :) Pfizer to, Pfizer tamto, Pfizer... Dobrze płacą za tak nachalne reklamy na portalach? Szukam pracy dodatkowej.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo katowice24.info




Reklama
Najnowsze wiadomości