Najpierw szwedzka sieć uruchomiła sprzedaż przez telefon, teraz rusza z ofertą internetową. Pierwszy był Wrocław. Tam, w listopadzie ubiegłego roku, wprowadzony został nowy sposób robienia zakupów. Miesiąc później, niedaleko Opola, szwedzka firma otworzyła pierwszy w Polsce punkt odbioru zamówień, w którym można odebrać kupione wcześniej online artykuły. Przyszła kolej na kolejne sklepy. W lutym uruchomiona zostanie sprzedaż mebli przez internet w pozostałych 9 miastach, m. in. w Katowicach. - Wiemy, że nie wszyscy mieszkają blisko naszych sklepów i z różnych przyczyn nie mogą do nich dotrzeć. Dlatego wprowadzamy nowe sposoby sprzedaży, które traktujemy jako dopełniające się elementy. Każdy ma za zadanie poprawić komfort zakupów naszych klientów - Monika Zielińska, zastępca dyrektora ds. sprzedaży wielokanałowej w Polsce.
Poprzez stronę internetową będzie można zamówić konkretny artykuł, zapłacić i później już tylko czekać na dostawę. Jednak nie od razu dostępny będzie pełny asortyment. Na razie klienci będą mogli kupić przez internet wyłącznie, jak sama nazwa wskazuje, meble. Pełna oferta ma być udostępniona online pod koniec 2017 roku.

Ikea nie podaje dokładnej daty uruchomienia sprzedaży online w Katowicach i pozostałych sklepach. Na pewno Meble przez internet ruszą w lutym. Dokładne informacje mają się pojawić wkrótce.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze