Reklama

39-latek przechodził przez drogę S86. Został potrącony i zginął na miejscu

Redakcja
Tragiczny wypadek na trasie pomiędzy Sosnowcem a Katowicami. Mężczyzna przechodził przez ruchliwą drogę S86 i został potrącony przez samochód.

Dzisiaj nad ranem doszło do tragicznego wypadku na drodze S86. Pieszy przechodził przez bardzo szeroką jezdnię w miejscu niedozwolonym gdy było jeszcze ciemno. Około godziny 4.40 mężczyzna w wieku 39 lat został potrącony przez samochód marki Fiat Ducato jadący w kierunku Katowic, który prowadził 70-latek. Było to obok centrum handlowego Nowy Roździeń. Wszystko wskazuje na to, że pieszy chciał przedostać się z tzw. osiedla zimowego na drugą stronę, do Dąbrówki Małej. 39-latek bez stałego miejsca zamieszkania zginął na miejscu. Przez jakiś czas występowały utrudnienia w ruchu na al. Roździeńskiego. Teraz droga jest już przejezdna. Nadal trwają czynności z udziałem prokuratora.


Tagi:

Komentarze

  1. uzurpator 29 stycznia, 2023 at 1:15 pm - Reply

    Szerokie drogi, pokroju DK86, są dla pieszego niczym innym niż ekwiwalentem rowu czy innego kanionu i tworzy barierę architektoniczną nie do przejścia. W przypadku DK86 na tym odcinku mamy przejścia odległe od siebie ok 1km.

Dodaj komentarz

*
*