Reklama

Za kilka dni Święto Giszowca

Redakcja
Dwudniowa impreza nie tylko dla mieszkańców Giszowca. Na placu Pod Lipami wystąpią m.in. Ewa Błachnio ze swoim stand upem. Publiczność posłucha Mariki. Całość zakończy pokaz fajerwerków.

Dzielnicowe święto w Giszowcu odbędzie się za kilka dni. Podczas dwudniowej imprezy będzie sporo muzyki. Zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. W sobotę wydarzenie otworzy występ Happy Big Band. Później zespół El Mariachi zabierze publiczność w podróż do Meksyku. Na zakończenie pierwszego dnia, ze swoim programem, wystąpi Ewa Błachnio z kabaretu Limo. W niedzielę Święto Giszowca rozpocznie się interaktywnym koncertem dla dzieci w wykonaniu Roko i Colino. Następnie na scenie pojawi się Milian Orkiestra. Gwiazdą wieczoru będzie Marika. Po jej koncercie organizatorzy zaplanowali pokaz fajerwerków. Dodatkowe atrakcje na pl. Pod Lipami przygotował klub TKKF „Czarni” i XVI Szczep Harcerski Giszowiec. Poza tym będzie można wziąć udział w turnieju skata. Dzieci skorzystają z małego wesołego miasteczka. Będą też stoiska gastronomiczne i mały jarmark artystyczny. Święto Giszowca już 1 i 2 września. Wstęp wolny. Pełny program wydarzenia można znaleźć TUTAJ.

Podziel się informacją:


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij