Reklama

Przed SCC można zagrać w squasha

Redakcja
Od poniedziałku na Placu Słonecznym przed Silesia City Center stoi szklany kort, na którym można zagrać w squasha. Dodatkowo, w dniach 21-24 lipca odbędzie się turniej Silesia Squash open 2016.

Sprzęt do gry w squasha będzie dostępny na miejscu. Z kortu mogą korzystać dzieci i dorośli, amatorzy i profesjonaliści. – Na co dzień kort będzie zarezerwowany dla poszczególnych klubów, ale pomiędzy nimi będzie okazja do spróbowania swoich sił w squash. Oprócz kortu cały czas otwarte jest miejsce, w którym postawiliśmy specjalną siatkę. Można na niej poćwiczyć odbijanie piłki. W dniach kiedy kort jest otwarty dla każdego, na uczestników, oprócz sprzętu i opieki instruktora, czekają konkursy i upominki – mówi Marcin Wójtowicz, który odpowiada za organizację kortu.

Szczegóły na temat dostępności kortu można znaleźć tutaj.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij