Reklama

Zwłoki w Dolinie Trzech Stawów

Łukasz Kądziołka
Ciało mężczyzny zostało znalezione w lesie pomiędzy ul. Pszczyńską a parkingiem w Dolinie Trzech Stawów. Nie miał przy sobie dokumentów, ani innych rzeczy, które pozwoliłyby na ustalenie jego tożsamości. Policja próbuje zidentyfikować zwłoki, publikuje zdjęcia osobistych rzeczy i prosi o pomoc.

Miał około 35-45 lat, 170 cm wzrostu i był szczupłej budowy ciała. Mężczyzna miał włosy koloru ciemnego o długości około 5 cm, a brodę oraz wąsy o długości ok. 2-3 cm i kolorze brązowo-rudym. Taki opis opublikowała dzisiaj katowicka komenda policji. Zwłoki mężczyzny zostały znalezione w ubiegłym roku 22 września pomiędzy ul. Pszczyńską, a górnym parkingiem przy torze rolkowym w Dolinie Trzech Stawów. Od tamtej pory policja próbuje zidentyfikować ciało. Mężczyzna nie miał przy sobie dokumentów, ani innych przedmiotów, na podstawie których dałoby się określić jego tożsamość. W dniu odnalezienia był ubrany w ciemną krótką kurtkę (do pasa) z napisem Quechua, niebieskie dżinsy z poziomym rozcięciem na lewym kolanie, czarne buty z jasną podeszwą i napisem Memphis One oraz ciemny półgolf i granatowe skarpety. Miał przy sobie czarną torbę na zamek z napisem Sanchez (z dwoma dużymi uchwytami i o wymiarach ok. 40×40 cm), a w środku znajdowały się: żółta plastikowa mydelniczka; dwa niezapisane małe notesy; chabrowa koszulka z metką Mexx; szare rękawiczki wełniane; żółta zapalniczka i biało-żółta ściereczka kuchenna.

Osoby, które mają informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości mężczyzny, proszone są o kontakt z policją pod numerami telefonów: 32/200-25-55, 32/200-37-50 (całodobowo) lub na adres e-mail: [email protected].


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*