Reklama

Został wyproszony z kościoła za brak maseczki i pobił ochroniarza na Jasnej Górze

Redakcja
Brutalny atak na ochroniarza na Jasnej Górze. Mężczyzna został poproszony o wyjście z kościoła i zemścił się atakując ochroniarza. Policja prosi o pomoc w namierzeniu agresora.

Policjanci z Częstochowy szukają mężczyzny, który zaatakował ochroniarza. Do pobicia doszło 19 marca w klasztorze na Jasnej Górze. Pracownicy Straży Jasnogórskiej podeszli do mężczyzny siedzącego w kościele. Poprosili go, żeby wyszedł ze świątyni, ponieważ nie miał zakrytych ust i nosa. Na opublikowanym dzisiaj nagraniu z monitoringu widać jak mężczyzna wychodzi na zewnątrz. Zaraz po opuszczeniu kościoła rzucił się na jednego z ochroniarzy. Kilkukrotnie uderzył go w twarz i szarpał. Widać jak strażnik upada na ziemię. Policjanci z Częstochowy prowadzą postępowanie w sprawie naruszenia nietykalności cielesnej. Oprócz opublikowania wideo z zajścia, podają też rysopis agresora. To mężczyzna w wieku około 45 lat i wzroście ok. 190 cm. Ma okrągłą twarz bez zarostu, a w chwili zdarzenia był ubrany w niebieskie spodnie jeansowe i czarną kurtkę.

Aktualizacja – 28.04.2021

Dzisiaj Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach podała, że poszukiwał mężczyzny, który 19 marca 2021 roku na terenie Klasztoru naruszył nietykalność cielesną pracownika Straży Jasnogórskiej, sam zgłosił się do jednostki policji. To 51-letni mieszkaniec Gliwic.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*