Reklama

Wszystkie atrakcje w Parku Śląskim na jednym bilecie. Dzisiaj rusza sprzedaż

Redakcja
Dzisiaj rusza sprzedaż jednego biletu na większość atrakcji Parku Śląskiego. Dzięki niemu osoby odwiedzające park nie będą musiały płacić za każdą z nich osobno. Bilet umożliwia również wejście poza kolejką.

Park Śląski uruchomił dzisiaj sprzedaż jednego biletu na wszystkie większe atrakcje. Oferta pojawiła się już w poprzednich latach. Jednak tym razem będzie można korzystać z innych atrakcji. – Za kilka miesięcy rozpocznie się remont Planetarium Śląskiego. W tym sezonie, zamiast tego obiektu, proponujemy wycieczkę po zmodernizowanym Stadionie Śląskim. Wzrosła też ilość dostępnych atrakcji w Legendii – mówi Łukasz Buszman, rzecznik prasowy Parku Śląskiego. Od dzisiaj będzie można kupić bilet, z którym odwiedzający Park będą mogli wejść do: Śląskiego Wesołego Miasteczka, Śląskiego Ogrodu Zoologicznego, Śląskiego Parku Linowego i Muzeum „Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie” oraz przejechać się w jedną stronę „Elką” i zwiedzić z  przewodnikiem Stadion Śląski.

Wstęp na wszystkie wymienione atrakcje z biletem będzie jednorazowy. Przy wejściu na daną atrakcję odcinane będą odpowiednie kupony. Dzięki biletowi oferta Parku Śląskiego jest tańsza. Dla jednej osoby wejściówka kosztuje 90 zł (przy zakupie osobnych biletów cena to 156 zł). Z kolei bilet rodzinny, dla dwóch osób dorosłych i dwójki dzieci, kosztuje 250 zł (kupowane osobno bilety dla rodziny kosztują 458 zł). Bilet jest dostępny w sprzedaży od dzisiaj. Można go kupić w kasie dyrekcji parku, w kasie skansenu lub na stronie internetowej. Zakupione bilety są ważne od momentu zakupu do końca października br.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*