Reklama

Wodociągi zlokalizowały awarię na ul. Francuskiej. Rozpoczyna się jej usuwanie

G. Ż.
Pracownicy Katowickich Wodociągów zlokalizowali awarię na sieci wodociągowej. Okazuje się, że woda wycieka na ul. Francuskiej w pobliżu Sądu Okręgowego. Właśnie rozpoczyna się usuwanie awarii, ale nie wiadomo jak długo to potrwa. Mieszkańcy tej części śródmieścia mogą nie mieć wody. W okolicy kursuje beczkowóz.

O dużej awarii w centrum Katowic pisaliśmy kilka godzin temu. Wtedy nie było jeszcze wiadomo, w którym dokładnie miejscu woda wycieka. Przed godz. 21 pracownicy Katowickich Wodociągów zlokalizowali miejsce awarii. Rura pękła pod jezdnią na ul. Francuskiej przy Sądzie Okręgowym. Na razie nie wiadomo jak duże są uszkodzenia, bo pracownicy wodociągów dopiero rozpoczynają robienie wykopu. W związku z tym, na ul. Francuskiej od ul. Powstańców w kierunku południowym, wystąpią najprawdopodobniej utrudnienia w ruchu, bo co najmniej jeden pas będzie zamknięty.

Mieszkańcy, którzy nie mają w kranach wody, mogą skorzystać z beczkowozu. Miejsce jego stacjonowania można sprawdzić pod bezpłatnym numerem telefonu 994.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*